Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві з’явиться нова структура – інспекція, що контролюватиме парковки

Про створення нової структури йшлося 10 листопада під час засідання робочої групи з оптимізації структури міськвиконкому, пише mykolaiv-future.com.ua.

Питання про створення такої інспекції порушив заступник начальника Миколаївського міського управління транспорту Олег Кукса. За його словами функціонувати нова структура повинна в рамках управління транспорту. До її функції має входити контроль за дотриманням правил дорожнього руху на міських парковках. 

“Інспекторами буде займатись управління транспорту. Робота інспектора полягатиме в фіксації порушень правил дорожнього руху на зупинках і парковках. Спочатку порушення буде фіксуватись на планшеті, а далі виписуватиметься постанова”, – розповів Олег Кукса. 

Вже обговорена кількість працівників нової структури. Контролем за миколаївськими парковками буде займатись 22 співробітника. Щоб утримати таку кількість нових працівників з міського бюджету на рік потрібно виділити 7 мільйонів 700 тисяч гривень. До речі, співробітники цієї нпекції не будуть втручатись в роботу існуючих приватних платних парковок. 

Зазначимо, що крім нової  інспекції в Миколаєві незабаром з’являться платні парковки, що належать місту. Ще у вересні всі відповідні документи відправили на обробку і вивчення до Антимонопольного комітету. Де вони будуть розташовані, вирішить сесія Миколаївської міської ради.  

Подібна інспекція вже функціонує в Дніпрі. Її структуру і досвід пропонують використати і в нашому місті.  Там успішно діють платні парковки з терміналами оплати, парк евакуаторів і власний штрафмайданчик. Представники управління транспорту Миколаївського міськвиконкому вже їздили в  Дніпро, щоб набратися досвіду. 

Вже у листопаді-грудні нинішнього року питання про створення в Миколаєві платних парковок і інспекції по контролю за ними планується винести на розгляд чергової сесії міської ради. А вже з наступного року інспектори матимуть змогу приступити до роботи. 

До речі, платні парковки вже запрацювали у Вознесенську. Вони почали надавати послуги з жовтня нинішнього року. Усі оснащені платіжними терміналами і працюють лише в день. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.