Неділя, 26 Травня, 2024

Незаконні кіоски на ринку «Україна» та «Клаксон» будуть демонтовані

Згідно з рішенням суду, робота ринків підприємства «Універсал-Юг» має повернутися у законні межі. Насамперед, це стосується ринку «Україна», розташованого на перетині 6-Слобідської та пр-ту Центрального. Такою інформацією поділився директор антикорупційного департаменту міськради Андрій Єрмолаєв під час інтерв’ю для передачі «Добрий вечір» на ТРК «НІС-ТВ», пише mykolaiv-future.com.ua.

Повідомляється, що робота ринку – законна, однак, за час свого існування, він почав обростати безліччю нових торгових кіосків, які, мало того, що виходять за межі торгового майданчика, так ще й заважають учасникам дорожнього руху. Кіоски, розташовані вздовж трамвайних ліній, суттєво обмежують видимість водіям, наражаючи на загрозу безпеку пішоходів, що переходять дорогу на тій ділянці.

Минулого тижня міська влада виграла суд: кіоски буде демонтовано. Реєстрацію права власності кіосків було скасовано, і записи про це будуть видалені з реєстру. Демонтаж, за словами Єрмолаєва, швидше за все, буде здійснено вже наступного року.

Ще один проблемний ринок – «Клаксон», за рішенням суду, буде демонтований повністю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.