П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Миколаєві запрацював інформаційно-туристичний центр

У Миколаєві відкрили інформаційно-туристичний центр. Про це під час апаратної наради повідомив перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

За словами віцемера, інформаційно-туристичний центр став довгоочікуваним майданчиком для всіх туристичних продуктів, що діють на території обласного центру. Віталій Луков наголосив, що відкриття пройшло без традиційних урочистостей. Ніяких стрічок не перерізали. Як не було і дівчат в народних костюмах. Віцемер сподівається, що все це відійде у минуле. Також чиновник закликав усіх, хто працює в туристичній галузі або має до неї відношення, налагоджувати співпрацю з новою структурою. 

“Я закликаю звертатись до центру всіх, хто в нашому регіоні  має цікавий туристичний продукт, приватний бізнес у наданні послуг відпочинку, громадську організацію, пов’язану з туризмом, цікаву ідею”, – розповів чиновник. 

Також перший заступник міського голови наголосив, що послуги Центру для працюючих в туристичній галузі, будуть абсолютно безкоштовними. Зокрема, Центр може займатися розміщенням інформації про той, чи інший об’єкт туристичної сфери, причому не тільки на території Миколаївщини. 

Нагадаємо, що рішення про створення інформаційно-туристичного центру ухвалили в грудні минулого, 2020 року. Потреба в цьому виникла, адже депутати міськради ухвалили Програму розвитку туризму в Миколаєві. На її реалізацію в державному бюджеті запланували понад 13 мільйонів гривень. Тоді й заговорили про створення відповідного комунального підприємства. Міський голова Олександр Сєнкевич пообіцяв, що Центр запрацює влітку 2021 року. За його словами тривали тендери на купівлю приміщення, а міська влада спільно з облдержадміністрацією вже розпочала розробляти туристичні маршрути. 

Розмістили центр у лівому крилі будівлі міськвиконкому. Приміщення відремонтували ще півроку тому. Навіть повісили відповідну табличку, яка з часом чомусь зникла.  Тож миколаївці тривалий час гадали, чи буде інформаційно-туристичний центр працювати, чи ні. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.