Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві визначились з програмою на новорічні свята

У Миколаєві активно готуються до новорічних свят. Програму вже обговорили на засіданні організаційного комітету, що відбулось 30 листопада. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Як повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови у нараді брали участь заступники міського голови та керівники структур, які відповідатимуть за організацію новорічних свят в нашому місті. 

Отже, на що слід чекати миколаївцям у святкові дні? За традицію новорічні святкування починаються 19 грудня на день святого Миколая. В цьому році від традицій також вирішили не відступати. Святкування розпочнеться із того, що вогниками запалає головна ялинка міста. Її встановлять на Соборній площі. Там вже розміщують ковзанку і атракціони. А поряд розташовують магазинчики їжею і сувенірами. 

Цього ж дня на миколаївців очікує і феєрверк. До речі, за словами начальника міського управління культури Юрія Любарова у нинішньому році піротехнічних шоу буде два. Друге відбудеться у новорічну ніч. 31 грудня буде основне святкування. 

Для безпеки містян на час новорічних свят перекриють рух на кількох вулицях. З 10 грудня до 15 січня рух автомобілів буде заборонено на Інгульському узвозі. На засіданні організаційного комітету прозвучала пропозиція перекрити Адміральську від вулиці Московської до вулиці Лягіна 19 грудня, а також з 31 грудня до ранку 3 січня. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.