Вівторок, 21 Травня, 2024

У Миколаєві співробітники поліції гальмували маршрутні таксі та автобуси, висаджуючи пасажирів через відсутність масок

На сайті Миколаївської міськради опубліковано матеріал із повідомленням, що у Миколаєві, співробітники поліції разом із представниками управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій здійснили профілактичний рейд, пише mykolaiv-future.com.ua.

Метою перевірок був контроль за дотриманням норм карантину при перевезенні громадським транспортом у межах міста та при міжміських перевезеннях. За розміщеною інформацією, рейд відбувся 9 листопада. Поліцейські гальмували маршрутки, міські та міжміські автобуси, заходили до салону для проведення контролю. Особливу увагу перевіряльники приділяли носінню захисної маски як пасажирами, так і водієм, а також контролювали, чи кількість пасажирів у салоні відповідає нормі.

Поліцейські пояснювали, що носіння засобів індивідуального захисту у транспорті пасажирами та водієм – обов’язковий до виконання протиепідемічний захід, а салон маршрутки чи автобуса має бути заповнений пасажирами за кількістю сидячих місць.

У ході перевірки міського транспорту поліцейськими були виявлені особи, які не мали при собі захисних масок. Їх зняли з маршруту, попередивши про штрафи: перебування у громадському місці без захисної маски загрожує миколаївцям штрафом від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів (170-340 грн.).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.