Вівторок, 21 Травня, 2024

У Миколаєві розпочали ремонт ще одного колектору

Ремонт колектору по вулиці Айвазовського в Корабельному районі розпочало комунальне підприємство “Миколаївводоканал”. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Ремонт викликаний тим, що бетонний колектор діаметром 400 і 500 міліметрів повністю вичерпав свій ресурс. Фахівці водоканалу планують замінити трубу протяжністю один кілометр 700 метрів. Це повністю усуне існуючу проблему. 

Як зазначили на підприємстві, всі роботи будуть виконуватись без відключення послуги водовідведення. Тобто мешканці користуватимуться каналізацією і під час ремонтних робіт. Для цього водоканал організував тимчасове перекачування стічних вод. Після завершення робіт цю конструкцію буде демонтовано. Зазначимо, що подібну технологію спеціалісти водоканали використали під час ремонту колектора на вулиці Адмірала Макарова. 

На місце вже працює важка спецтехніка. Тож мешканців навколишніх будинків попросили бути обережними. 

Зазначимо, що проблеми з колектором на Айвазовського розпочались ще у 2018 році. Тоді через його аварійний стан утворились сім провалів. Ще тоді директор водоканалу Борис Дуденко повідомив, що проблему вирішить лише повна заміна труби.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.