П’ятниця, 19 Квітня, 2024

У Миколаєві на випадок похолодання готові пункти обігріву безхатченків

Якщо в Миколаєві настануть морози, то безхатченкам буде де обігрітися. Пункти обігріву для них підготував Департамент соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Безпритульні можуть в цих пунктах не лише переночувати або перечекати морози, а й отримати безкоштовні їжу та теплий одяг. Наразі, таких пунктів в Миколаєві підготовлено три. Один розташований на базі Центру реінтеграції безпритульних громадян за адресою вулиця Кругова, 47. 

Тут встановлено намет, в якому  одночасно можуть знаходитись до 10 осіб. слід зазначити, що цим пунктом обігріву можуть скористатись лише чоловіки, так я к центр реінтеграції безпритульних працює лише з ними. Потурбувались і про ймовірних хворих на коронавірусну інфекцію. Для них там облаштовано ізолятор. Якщо ж безхатченки бажають перебувати безпосередньо в самому центрі, то їм доведеться здати аналіз крові і зробити тести на туберкульоз і коронавірус. Це, до речі, стандартна процедура. 

Ще один пункт обігріву вже не перший рік облаштовують на вулиці Кузнецькій, 1/3 . Третій пункт розміщено на вулиці Новобудівній. Там приймають як чоловіків, так і жінок. Обидва пункти можуть одночасно прийняти по десятеро осіб.

Якщо всі пункти виявляться переповненими, то є  пункт обігріву і біля Великої Коренихи, в селі Весняне. Його організував благодійний центр “Відновлення”. Даний пункт великий і розрахований на 150 осіб. наразі, там вже перебуває 80 безпритульних. Крім усіх зазначений в морози біля ринку “Колос” також працюватиме благодійний намет, де можуть обігрітись ще 150 безхатченків. 

“Функціонування намету забезпечить міська влада, а працювати там будуть представники громадської організації «Християнська місія «Нове життя». З відповідною ініціативою до міської влади звернулась сама громадська організація. Наразі вирішуються технічні питання щодо підключення намету до електромережі”, – розповів директор департаменту соцзахисту Сергій Василенко. 

Пункти вже готові приймати відвідувачів. Там є все необхідне: одяг, ліжка. Все запрацює, коли температура повітря знизиться до минус п’яти градусів морозу. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.