Четвер, 25 Липня, 2024

У Миколаєві капітально відремонтували ще один трамвай: він вже вийшов на маршрут

10 грудня в Миколаєві на один з маршрутів вийшов капітально відремонтований трамвай. Далі на mykolaiv-future.com.ua.

Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради. Всі роботи з капітального ремонту виконали працівники комунального підприємства “Миколаївелектротранс”. Ремонтувати довелось один зі старих вагонів КТМ-5. Він був випущений ще минулого століття – у 1987 році. На всі відновлювальні роботи пішло чотири місяці.  Підприємство не обмежилось  ремонтом корпусу вагону та його перефарбуванням. У трамваї відбулись суттєві зміни. Фахівці “Миколаївелектротрансу” замінили у вагоні  всю електрику. Також повністю оновили весь салон  попрацювали з робочим місцем водія. Також подбали про антивандальні заходи: встановили спеціальний екран і встановили камери відеоспостереження.  Додали й зручностей для пасажирв, яких раніше не було. Зокрема, у вагонах з’явились USB-порти. Тож мандруючи містом у цьому трамвайному вагоні, можна підзарядити свої гаджети. 

Всі роботи обійшлись підприємству у півтора мільйона гривень. За словами директора “Миколаївелектротрансу” Юрія Сметани, капітально відремонтувавши вагон силами підприємства, місто суттєво зєкономило. Адже, якщо ремонтували лише кузов в інших областях, то довелось би заплатити від п’яти з половиною до шести мільйонів гривень. Ще дорожче коштують нові вагони. За них Миколаївській громад довелось би викласти 700 тисяч євро. 

Новий вагон вже отримав всю необхідну документацію, пройшов обкатку  вже вийшов  на маршрут №3, який з’єднує Чорноморський суднобудівний завод і 10-у Воєнну. 

МКП “Миколаївелектротранс” вже розпочало роботу над відновленням наступного вагону. Як розповів Юрій Сметана, від нього залишилась лише рама. Тож підприємству доведеться повторити свій досвід відновлення вагону майже з нуля. Один такий вагон вже кілька місяців курсує Миколаєвом. Загалом на підприємстві можуть капітально ремонтувати за рік три трамваї. Усього ж капітального ремонту потребують 35 вагонів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.