Четвер, 25 Липня, 2024

Міст поблизу Пересадівки зводять цілодобово

Заступник голови ОДА Ігор Кузьмін показав фото з місця будівництва мосту поблизу с. Пересадівка. На своїй сторінці у Фейсбук чиновник розповів, що роботи зі зведення мосту проходять цілодобово, проте з урахуванням погодних умов. Він зазначив, що міст є надзвичайно важливим транспортним об’єктом для регіону. Далі на mykolaiv-future.

У свою чергу, в “Агенції місцевих доріг” повідомляють, що на даний момент вже виконується монтаж балок мосту. В експлуатацію пересадівський міст планують здати цього року. Кузьмін нагадав, що поки що стаціонарний міст у роботі, жителі продовжують користуватися понтонною переправою, проте, вона розрахована лише на вагу пасажирського та легкового транспорту.

Нагадаємо, будівництво мосту поблизу с. Пересадівка розпочалося у жовтні 2021 року. Новий стаціонарний міст через Інгул будується за програмою “Велике будівництво”. Новий мостовий перехід у с. Пересадівка вирішили зробити стаціонарним. Понтонний міст, яким користуються жителі околиць, часто не витримує погодних умов або ж ваги перевантажених вантажівок, що заїжджають на нього, через що періодично йде під воду. В результаті, мешканці села виявляються відрізаними від траси та міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.