Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєва з’явиться туристичний портал

У Миколаєва та Миколаївщини з’явиться власний туристичний портал. Наразі він наповнюється контентом. Про це повідомили в Управлінні з питань туризму та курортів Миколаївської ОДА. Детальніше на mykolaiv-future.

З публікації, розміщеної на офіційній сторінці управління у Фейсбуці, стало відомо, що над створенням туристичного порталу міста та області працює команда фахівців з управління спільно з громадською організацією “Центр креативного підприємництва”. Мета майбутнього турпорталу, який матиме адресу “Mykolaivtravel.ua”, покращити взаємодію між ланками одного ланцюга: туроператорами, туристично-інформаційними центрами, гідами, а також туристами. В управлінні наголосили, що дуже важливо, щоб гості Миколаївщини отримували кваліфіковану допомогу та цінні рекомендації щодо вибору найкращого маршруту, а також були ознайомлені з історією того чи іншого об’єкту.

В управлінні просять допомоги у сертифікованих миколаївських гідів, туроператорів та екскурсоводів у наповненні туристичного порталу достовірною інформацією.

Нагадаємо, у середині грудня 2021 року Миколаїв був одним із номінантів престижної туристичної премії “Ukrainian Tourism Awards” у категорії “Місто мого серця”, однак не виграв, посівши 11 місце.

Фото: Inshe.tv

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.