Неділя, 26 Травня, 2024

У ДЖКГ виправдалися розмітку велодоріжки, що зникає

Нещодавно у Миколаєві з’явилася перша велодоріжка, яка пролягає по вул. Велика Морська та завертає на пішохідну частину вул. Соборна, продовжуючись до Інгульського узвозу. Днями у міських ЗМІ та в соцмережах з’явилася інформація, підтверджена фотографіями, про те, що нещодавно нанесена розмітка почала зникати. Пояснити цей феномен вирішили у публікації на сторінці Фейсбук ДЖКГ Миколаєва, пише mykolaiv-future.com.ua.

У департаменті підтвердили, що колір розмітки деяких частин дійсно втрачено, а саме: на перетині її з вулицями Микільська та Велика Морська. Проте, заявляють, що це явище цілком логічне, тому що рух транспорту цими вулицями досить жвавий. У ДЖКГ запевняють, що розмітка була нанесена якісними сертифікованими матеріалами, а втрата кольору – аж ніяк не ознака поганої якості матеріалів чи обладнання. Зазначається, що знаки на велодоріжці мають гарну видимість у тих місцях, де не нанесені у коліях. Тому на зношування, на думку ДЖКГ, вплинуло декілька факторів: інтенсивність руху транспорту, нерівності асфальтового покриття та вплив води. У публікації уточнили, що згідно з ДСТУ, у місцях з інтенсивним рухом покриття велодоріжки необхідно оновлювати що 3 місяці, а оскільки в цьому випадку покриття спочатку було нерівним – це доведеться робити частіше.

Також, у публікації поділилися інструкцією з досягнення більш довготривалого результату: вирівняти дорожнє покриття та нанести частини велодоріжки, що йдуть поперек проїжджої частини, пластиком, який є більш довговічним матеріалом.

Варто зазначити, що нанесення розмітки для велодоріжки у Миколаєві супроводжувалося проблемами: спочатку її почали наносити, не враховуючи всіх необхідних стандартів, пізніше виникли проблеми з власником кафе на Інгульському узвозі.

Фото – FB Veroruh Mykolaiv

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.