Субота, 25 Травня, 2024

Турецька фірма спроектує підземний переїзд у Корабельному районі

Відома турецька компанія, що займається будівництвом мостових переходів та ремонтом автошляхів, створить проєкт підземного переїзду для автотранспорту у Корабельному районі. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич у ході прямого ефіру на своїй сторінці в Instagram та Фейсбук. Детальніше на mykolaiv-future.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, що про проблему з переїздом у мкрн. Жовтневий відомо давно. Нинішнього року у Миколаєві виділили кошти на проектування підземного переїзду. Мер повідомив, що , за попередніми даними, проєкт має бути готовий до вересня 2022 року. Після чого буде оголошено тендер на будівництво. У конкурсі перемогу отримав підрозділ турецької компанії “Онур”. Частково будівництво переїзду профінансує компанія-концесіонер порту QTerminals. Вони готові дати Миколаєву на будівництво близько 80 мільйонів гривень, а решту коштів будуть шукати у державному бюджеті.

Компанія “Онур” зараз займається будівництвом мосту у Запоріжжі, а також проводить ремонтні роботи автошляхів по всій Україні, розповів міський голова.

Мер висловив впевненість, що проєкт буде зданий вчасно і уточнив, що проєкт переїзду важливий не лише для жителів Миколаєва, а й для портової інфраструктури, яку обіцяли створити для портовиків Корабельного району.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.