Субота, 20 Липня, 2024

У Миколаєві почали зносити білборди на “перегоні”, що заважають будівництву тролейбусної лінії у Корабельний район

У Миколаєві вже стартував перший етап реалізації масштабного проекту  будівництва тролейбусної лінії в Корабельний район міста. Аукціон через систему державних закупівель Prozorro було проведено 22 жовтня, роботи обійдуться в більш ніж 47 млн грн. Всі вони повинні бути завершені до 15 грудня 2021 року, повідомляє “mykolaiv-future.com”.

Тролейбусну лінію ведуть від міського автовокзалу до вулиці Гагаріна по проспекту Богоявленському. Договір на будівництво з миколаївською компанією  “СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ”, яку очолює Володимир Гомзяков, було підписано 18 листопада і вони вже розпочали перший етап робіт. До кінця 2020 року спеціалісти вже повинні встановити опори для майбутньої лінії, тож роботи йдуть повним ходом. 

Директор департаменту внутрішнього фінансового контролю Миколаївської міськради Андрій Єрмолаєв повідомив, що на “перегоні” по проспекту Богоявленському працівники вже розпочали демонтаж рекламних конструкцій, які заважають будівництву. Власників білбордів було попереджено про необхідність прибрати їх заздалегідь, але нині вони так і залишаються на місці. 

“На тій ділянці вже необхідно проводити роботи з натягу дротів. Всіх “рекламістів” попереджали ще за рік-два, що планується запуск тролейбусної лінії та, що з початком  робіт їм необхідно буде прибрати щити”, – повідомив Андрій Єрмолаєв. 

Нині у департаменті внутрішнього фінансового контролю закликають всіх власників виконати демонтаж конструкцій, щоб не затримувати будівельні роботи. 

Варто зауважити, що нині Корабельний район, Кульбакине, Казарського, Ракетне урочище  та Соляні мають найбільші проблеми з транспортною системою. Маршрутні таксі, що обслуговують відповідні напрями, дуже часто порушують графік або і взагалі сходять з маршруту. Саме тому миколаївська влада запустила зелені комунальні автобуси великої місткості по маршруту №91 в Корабельний район та №51 у Соляні. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.