Неділя, 26 Травня, 2024

Триває ремонт Миколаївського центру для дітей з ментальними порушеннями: готово лише чверть площі

У Миколаєві триває ремонт інклюзивного центру для дітей з ментальними порушеннями. Про перебіг робіт в ефірі програми “Добрий вечір” телеканалу НІС-ТВ розповіла ініціатор створення центру Валентина Ткаченко. Більше на mykolaiv-future.com.ua.

Як вона розповіла, на сьогодня відремонтовані трохи бльше 24 квадратних метрів центру. Загальна площа приміщення – 85 квадратних метрів. Тобто приміщення центру готове майже  на чверть. 

Зараз завершені роботи в ментальній кімнаті. Тут довелось будувати нові стіни, покладена нова підлога, а також замінені вікна, проведено опалення. 

Валентина Ткаченко зазначила, що роботи просувались би швидше, якщо б до центру швидше підключили світло. А так, роботи доводилось припиняти, коли на вулиці ставало темно. 

Чим унікальне вже зроблена кімната? Це так звана сенсорна кімната, яка допомагатиме дітям з ментальними порушеннями. Тут працюватиме психолог-терапевт. У кімнаті встановлять сенсорний дощ та сенсорний екран. Там будуть займатися діти з аутизмом і психомоторними розладами. 

Залишилось відремонтувати ще дві кімнати, коридор. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.