Субота, 25 Травня, 2024

Терміни розробки проєкту “японського” мосту продовжили ще на рік

 Терміни розробки проєктної документації так званого “японського” мосту Служба автомобільних доріг Миколаївської області продовжила до кінця наступного, 2022-го року. Для цього САД підписала з підрядником – фірмою “Інтерпроєкт” додаткові угоди. Відповідні зміни можна побачити на порталі закупівель ProZorro, пише mykolaiv-future.com.ua.

Нагадаємо, що будівництво такого довгоочікуваного об’їзного мосту поблизу Миколаєва здійснюється згідно з президентським проєктом. Тендер на розробку проєктно-кошторисної документації Служба автомобільних доріг в Миколаївської області провела ще в минулому році. Переможцем аукціону стало товариство з обмеженою відповідальністю “Інтерпроєкт”. Договір з переможцем САД заключила 27 листопада 2020 року. Фірма переможець повинна розробити необхідний проєкт за 33 мільйони 690 тисяч гривен. Суму розробнику повинні були заплатити в два етапи. У 2020 році “Інтерпроєкт” повинен був отримати транш у 12 мільйонів 317 тисяч гривень. У нинішньому році виплати повинні були становити вже 21 мільйон 372 тисячі гривень. 

Однак, роботи у встановлені терміни виконані не були. Тож Служба автомобільних доріг Миколаївщини у березні 2021 року підписала з фірмою-підрядником додаткову угоду. Згідно з нею термін виконання робіт продовжено до кінця 2022 року. 

Друга додаткова угода  передбачає ще й невелике зменшення суми вартості робіт. Тепер вона становитиме  майже 31,5 мільйона гривень. В угоді йдеться про те, що розробка і експертиза проєктно-кошторисної документації “японського” мосту повинна завершитись до кінця 2022 року. Зазначимо, що фірма-підрядник за невиконані роботи вже отримала понад 24 мільйона гривень, що становить 77 відсотків від загальної вартості. 

Нагадаємо, що мова про будівництво об’їзного мосту триває вже понад 20 років. міст важливий, адже, виведе з Миколаєва весь вантажний транспорт. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.