Субота, 25 Травня, 2024

Скорочення тривалості комендантської години у Миколаєві

Впровадження комендантської години на території Миколаївської області зумовлено як правилами особистої безпеки громадян, так і необхідним заходом для успішного забезпечення діяльності військових, пише mykolaiv-future.com.ua.

З 5 липня на території Миколаївської області комендантська година триватиме з 23:00 до 06:00. Раніше комендантська година починалася з 22:00. А у травні місяці з 20:00.

Глава миколаївської ОВА закликав громадян дотримуватися правил комендантської години та не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Також у новинах є згадки про адміністративну відповідальність порушників. Влада міста нагадує, що перебування на вулиці під час комендантської години без відповідного дозволу тягне за собою штраф. Заборонено також пересуватися громадським чи особистим транспортом містом без попереднього погодження з владою. А якщо порушник виявиться поруч із військовим об’єктом і не реагуватиме на звернення представників силових структур, то до нього можуть застосувати зброю.

Запобіжні заходи у вигляді впровадження комендантського годинника застосовується з метою протидії ДРГ, безпечного перевезення небезпечних та чутливих вантажів, для забезпечення безпеки та правопорядку. У Києві, наприклад, комендантську годину запроваджували на цілі вихідні. У Миколаєві поки що обмежилися лише нічним часом доби.

Скорочення комендантської години позитивно позначиться роботі громадського транспорту, магазинів, літніх кафе.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.