Вівторок, 28 Травня, 2024

Нові котельні й альтернатива газу: що готує містянам “Миколаївоблтеплоенерго”

“Миколаївоблтеплоенерго” завершує реконструкцію котелень в рамках проєкту Світового банку. Далі на mykolaiv-future.com.ua. Про це під час брифінгу розповів директор підприємства Микола Логвинов, передає видання “Свідок.info”. 

Як відомо таких котелень, що потрапили під реконструкцію за кошти Світового банку, в Миколаєві реконструювали п’ять. 

Три котельні оновили минулого опалювального сезону. А ще дві запрацювали під час опалювального сезону 2021-2022 років. Одна з них тепер опалює цілий район – Корабельний. 

Всі котельні були введені в експлуатацію ще у сімдесятих роках минулого століття. Тож потребували оновлення усього устаткування. Його й замінили на сучасне. З початку за словами Миколи Логвінова планували залишити стар котли. Проте, з’ясувалося, що доведеться купувати нові. 

Єдиною, де цього не планували, була котельня на Новозаводській. Але завдяки економії коштів новий котел встановили  на Новозаводській. 

Як пояснив керівник підприємства, новий котел дозволяв економію газу – до 30 відсотків. Для “Миколаївоблтеплоенерго”  – це суттєва економія коштів в опалювальний період. 

Зараз на підприємстві розробляють стратегію, як економити газ ще більше. Микола Логвинов пообіцяв, що незабаром її представлять широкому загалу.  

Шукає “Миколаївоблтеплоенерго” і заміну газу. Тут активно шукають альтернативні джерела теплопостачання. Поки спеціалісти розглядають варіанти, на підприємстві займаються зменшенням втрат тепла на мережах. Також закривають неефективні котельні. 

Зазначимо, що на сьогодні у “Миколаївоблтеплоенерго” по всьому місту працюють 93 котельні. Як зазначив Микола Логвинов підприємство постійно здійснює профілактичні та ремонтні роботи як обладнання котелень, так  тепломереж. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.