Понеділок, 15 Квітня, 2024

Нове місце розташування і заборони Держпродспоживслужби: у Миколаєві встановлюють новорічну ялинку

У Миколаєві повною мірою йде прикрашання Соборної площі до новорічних свят. На що слід чекати містянам розповів кореспонденту начальник міського управління культури Юрій Любаров. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

За словами очільника міського управління культури, зараз складно щось прогнозувати через карантин. Хоча і відбулось засідання організаційного комітету, конкретної програми святкування ще не розроблено. Основна причина – перебування Миколаєва у “червоній зоні”, а також карантинні зміни, які набули чинності вже з шостого грудня нинішнього року. Незмінним залишається дата відкриття головної ялинки Миколаєва – 19-го грудня, на День святого Миколая. На цей день призначено відкриття новорічного ярмарку. Планують святкову програму і 31 грудня. 

Однак, крім карантинних обмежень є ще одна причина, чому досі не визначились зі святковою програмою. За словами Юрія Любарова, справа у фінансуванні новорічних свят. У порівнянні з минулим роком, коштів на ці розваги з міського бюджету можуть виділити менше, ніж минулого року.  

“Не можу нічого зараз сказати більш детально. По-перше, до сих пір не було ані перерозподілу коштів. І з коштами у нас була напружена ситуація ще на початку року. Чекаємо, що всі наші плани будуть підкріплені коштами. Якщо коштів буде менше, ніж ми планували, то ми змінимо програму”, розповів Юрій Любаров. 

Миколаївці вже можуть побачити на Соборній площі частину новорічних декорацій. Попри дощову погоду їх поступово встановлюють. Там будуть і ярмаркові будиночки, і атракціони. Готують ковзанку. Цього року розташування об’єктів змінили. Насамперед це стосується ялинки. Вона тепер у самому центрі Соборної площі.  Це та ялинка, яку місто придбало в 2018 році за майже три мільйони гривень. Її висота становить 22 метри. 

Пізніше стало відомо, що мерія отримала заборону Держпродспоживслужби на заборону всіх святкових заходів на Соборній площі. Це стосується, не тільки концертів, а й новорічного ярмарку та роботи ковзанки. Як прокоментував під час брифінгу перший віцемер Віталій Луков, місто не сприйматиме таку заборону категорично. 

“Я думаю, що ми такого листа не повинні сприймати категорично, бо там забороняється все повністю: і ковзанка, і фаст-фуд, можливо, взагалі не можна ходити, якщо взяти комплексно. Я думаю, що це неправильно, тому що ми повинні привчати себе жити з цим, але убезпечити себе”, – відповів Віталій Луков.

За його словами зараз обговорюється лише питання проведення новорічного концерту. Є два варіанти – провести свято онлайн, як минулого року, чи все-таки ставити сцену і запрошувати  миколаївців. Звичайно, що карантинні вимоги будуть дотримані. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.