Неділя, 26 Травня, 2024

Названі кінцеві терміни завершення ремонтних робіт у дитячому містечку “Казка”

Ремонтні роботи в Миколаївському дитячому містечку “Казка” повинні завершитись у травні наступного року. Про це в коментарі кореспонденту mykolaiv-future розповів начальник управління культури Миколаївської міської ради Юрій Любаров.  

Як відомо ремонтні роботи на території містечка виконує приватний підприємець Олександр Скрипін. Він виграв тендер на облаштування “Казки” і встановлення там атракціонів. Підприємцю довелось не тільки відновити газони і старі атракціони “Казки”. Замінили електромережу, водогін. Була замощена плиткою площа містечка, де встановили два нових атракціони: карусель і колесо огляду. Відремонтували улюблену карусель миколаївських дітлахів “У Лукомор’я”. До газонів підвели крапельний полив. Запрацювала оновлена “Казка” на День незалежності України. Але, відремонтована і приймає відвідувачів лише частина парку. 

Потрібно навести лад в частині, що виходить на вулицю Лягіна. Зараз роботи тривають. Їх завершення чекають навесні наступного року. 

“Вже ми це бачимо, що половина містечка вже відремонтована. І друга половина зараз ремонтується і до травня наступного року будуть завершені всі роботи. Але треба і наголошую ще раз це міський парк, відкритий парк. Місто повинно його утримувати, незалежно від того будуть там атракціони чи ні”, – зазначив Юрій Любаров. 

Щодо коштів на утримання дитячого містечка, то депутати міськради мають сумнів, чи має місто взагалі утримувати його. Це питання розглядалось на засіданні комісії з питань законності і гласності. Депутати запропонували суттєво скоротити у міському бюджеті статтю витрат на дитяче містечко. А саме не виділяти 5 мільйонів гривень на ремонт мереж “Казки”. Частина цих коштів планувалась на ремонт двух входів у парк. Народні обранці доручили начальнику управління культури Юрію Любарову переглянути витрати міста на “Казку”. Мовляв хай нею займається орендатор.  Коментуючи ситуацію Юрій Любаров зазначив, що законодавчо в “Казці” орендаря немає. Депутати тут сильно помиляються. 

“Немає орендаря в містечку “Казка”. Депутатам це дуже добре відомо. Якщо вони повторюють це раз від разу, то вони це роблять навмисно. Нічого не змінилось у відносинах “Казки” і тих підприємців, які там працюють”, – сказав начальник управління культури. 

А миколаївці вже оцінили нововведення в “Казці” і чекають на подальше оновлення. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.