Субота, 25 Травня, 2024

Миколаївський плавбасейн “Зоря” запрацює лише наступного року: думка першого віцемера Віталія Лукова

Ремонт плавбасейну  “Зоря” в Миколаєві завершиться не раніше ніж влітку наступного року. Про це перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков розповів в ефірі політичного так-шоу “Битва за місто”. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Нагадаємо, що міський голова Олександр Сєнкевич неодноразово обіцяв, що плавбасейн “Зоря” почне приймати відвідувачів наприкінці нинішнього року. В цьому з ним був згодний і голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім. Він також називав остаточну дату – грудень 2021 року. Однак, вже середина грудня, а ремонтні  роботи в плавбасейні ще тривають. 

Як пояснив перший віцемер, що запустити спорткомплекс наприкінці нинішнього року й мови бути не може. Там ще багато внутрішніх робіт. А до ремонту фасаду будівельники ще навіть не приступали. Віталій Луков не такий оптимістичний, як його керівник. Перший заступник мера називає зовсім інші терміни , а саме другу половину наступного року. Швидкість їх виконання залежить від фінансування об’єкту. 

“За тією інформацією, яку я маю, швидше за все завершений об’єкт – це друга половина наступного року. оскільки основна частина коштів – субвенції, місцеві кошти – це внутрішні роботи. І лише далі зовнішні роботи”, – зазначив Віталій Луков. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.