Неділя, 26 Травня, 2024

Миколаївський мікрорайон Північний нарешті отримав план забудови

Один з Миколаївських мікрорайонів Північний отримав нарешті план забудови. Містобудівну документацію на цей мікрорайон затвердила Миколаївська міська рада. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Цей мікрорайон один з наймолодших і постійно розвивається. Тому за словами головного архітектора міста Андрія Цимбала план забудови дуже потрібен.

“Північний активно розвивається впродовж кількох десятиріч, і на сьогодні його структура відійшла від початкового плану. Нині тут проживають багато людей і ми повинні вирішити першочергові задачі. Насамперед, в мікрорайоні немає повноцінної школи. У документі визначено ділянку для будівництва сучасного навчального закладу, що задовольнить потреби як місцевих жителів, так і мешканців прилеглої забудови”, – зауважив Андрій Цимбал.

Слід зазначити, що новий план передбачає не тільки житлову забудову, а й озеленення мікрорайону. До речі, воно раніше зовсім не передбачалось. Також в план внесено спорудження житла для кримських татар і вимушених переселенців.  Житло будуватиметься в рамках співробітництва України   й Туреччини. 

Ще один аспект враховано в новому плані забудови. А саме благоустрій прибережної зони. Берегова лінія мікрорайону Північний тягнеться на два кілометри. Але до цього часу ніхто не переймався облаштуванням зон відпочинку. У новий план закладені не лише вони, а й спуски до води у вигляді серпантинів, спортивні майданчики. Впорядкують й набережну. Також, крім будівництва нового, приведуть до ладу вже існуюче. Мова йде про про водно-спортивну базу “Локомотив”. Вказані в плані і довгоочікувані причали. З їх будівництвом з’явиться можливість запустити прогулянкові катери, які з’єднають мікрорайон Північний з Флотським бульваром. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.