Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві активісти за допомогою краудфандингу збирають гроші на подарунки дітям загиблих учасників АТО

Дуже скоро в Україні розпочнеться період Новорічних свят. Для дітей та дорослих – це час, коли особливо хочеться вірити в добро, казку, здійснення мрій та чекати на справжнє диво. Діти чекають, коли Святий Миколай покладе їм під подушку солодощі, а Дід Мороз під ялинку подарунки. Батьки завжди стараються втілити дитячі мрії у життя, тож новорічні подарунки доволі велика стаття витрат з сімейного бюджету. Проте сімейне тепло вартує набагато більше, повідомляє “mykolaiv-future.com”. 

На жаль, далеко не всі діти цього Різдва та Нового року можуть обійняти зранку своїх маму та батька. У деяких дітей це щастя забрала війна на Сході України. Саме тому небайдужі миколаївці вирішили зібрати гроші на заповітні подарунки для дітей загиблих воїнів АТО. Займається реалізацією цього проекту громадська організація “МрійДій” за запитом від “Асоціації учасників та інвалідів АТО”. На даний момент збір ведеться на придбання 10 подарунків, загальною вартістю 20 тисяч гривень. Якщо миколаївці відкриють свої серця та будуть щедрими на благодійну допомогу, то кількість дітей, яких порадують на Новий рік, зростатиме. 

Допомогти у зборі коштів для придбання подарунків дітям загиблих учасників АТО можна тут. 

На даний момент у списку активістів десятеро дітлахів віком від 5 до 18 років. Вони мріють про звичайні для свого віку речі. П’ятирічний Іванко загадав собі синій дитячий велосипед, восьмирічний Ілля мріє про розвиваючий дерев’яний конструктор ТАНК М-60, семирічна Сандра про рукавички для боксу та єдиноборств, десятирічна Аліса хотіла б отримати під ялинку апарат для виготовлення солодкої вати, а 18-річній Ксенії святкового настрою додасть світлодіодна гірлянда. Також серед подарунків є квадрокоптер зі складним корпусом, навушники, водонепроникний годинник та багато інших потрібних речей. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.