П’ятниця, 21 Червня, 2024

Миколаївська служба автодоріг готова розпочати будівництво розв’язок для “японського” мосту

До будівництва транспортної розв’язки для будівництва так званого “японського” мосту готова приступити Служба автомобільних доріг Миколаївської області, пише mykolaiv-future.com.ua.  Про таку готовність обласної САД розповів в ефірі в соцмережах мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. 

За його словами САД найближчим часом готова розпочати будівництво транспортної розв’язки на трасі М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовськ”. Саме там планують збудувати об’їзний міст. Зазначимо, що голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім анонсував початок будівництва на грудень минулого року.  

Як відомо розмови про будівництво цього моста тривають багато років. Цей міст потрібен Миколаєву, адже допоможе суттєво зменшити потік вантажівок через місто. “Японським” його свого часу назвали за те, що першими інвесторами повинні були стати японські компанії. Але кошти держава віддавала на інші проєкти. Так, Миколаїв тут обійшов Бориспіль з аеропортом. А згодом японські інвестиції були спрямовані також в Київську область на реконструкцію каналізаційних споруд одного з сіл. 

У 2018 році до цього питання повернулись на рівні держави. Минулого року Служба автомобільних доріг Миколаївської області повернулась до цього питання.  Був оголошений тендер на розробку проєкту транспортної розв’язки. САД оголосила вартість цих робіт у сумі понад три мільйони гривень. Переможцем тоді стала одна з київських фірм “Інтерпроєкт”. Проте підрядник вчасно проєктну документацію не надав. Тож САД дала “Інтерпроєкту” відстрочку до кінця нинішнього року.  

Загальна вартість мостового переходу через річку Південний Буг становить три з половиною мільярда гривень.  Він з’єднає між собою ділянку траси М-14 і дорогу біля села Половинки Миколаївського району. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.