П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Миколаїв продовжує звільнятися від МАФів: стало відомо, де ще зноситимуть кіоски

У Миколаєві в Корабельному районі прибрали шість незаконно встановлених кіосків. Таким чином місто продовжує звільнятись від МАФів, повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю та протидії корупції. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Кіоски зносили на перехресті проспекта Богоявленського і Корабелів. З часом там виникла така щільна забудова, що деякі власники кіосків просто встановили там свої ятки і навіть не спробували оформити на них документацію, а деякі власники не поспішали їх прибрати навіть після отримання попередження. 

“Тому знаходяться ті, хто тишком-нишком намагається непомітно “втулити” ще щось. Тут не обійшлося без “позвонішки”, мета якої не зрозуміла. Важко уявити, що з них кудись телефонують. Було і декілька об’єктів, в яких нашвидкоруч могли нагодувати тих, хто зголоднів. Тільки от санітарія”, – розповів директор департаменту Андрій Єрмолаєв. 

Зауважимо, що це не перша акція департаменту зі знесення незаконних кіосків. Нещодавно були прибрані незаконні МАФи на вулицях 3-й Слобідській і Колодязній. Дехто з власників сам прибрав “будки” після отримання попередження. Але більшість з кіосків доводиться демонтувати департаменту. Зазначимо, що місто змушено витрачати на демонтаж бюджетні кошти. 

Починаючи з минулого року з вулиць Миколаєва таким чином зникли майже 200 незаконних кіосків. Найбільше “прибирання” було біля заводу “Зоря”. Там за один раз ліквідували 81 будку. Від незаконних кіосків звільнили вулицю Спаську. Там прибрали чотири кіоска, що стояли на цьому місці не один рік.  Прибрали ятки і з вулиці Соборній. А на вулиці Адміральській замість двух будок з’явилася зупинка для громадського транспорту. 

Таке “прибирання” МАФів в Корабельному районі не останнє. Незаконні кіоски приберуть уздовж тролейбусної лінії. основний акцент робитимуть  на зупинках електротранспорту.  Будки зникнуть і на проспекті Героїв України. Масштабний демонтаж торкнеться МАФів, що встигли з’явитися біля нових паркувальних “кишень”. Триватимуть роботи і на вулиці Колодязній. Там ще залишились незаконні кіоски. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.