Субота, 25 Травня, 2024

Миколаїв може стати володарем турпремії у номінації “Місто мого серця”

Наступні 2 дні у містян є можливість проголосувати за Миколаїв, аби місто змогло отримати головну туристичну премію Ukrainian Tourism Awards у номінації “Місто мого серця”. Голосувати онлайн можна до 15 грудня на сайті Ukrainian Tourism Awards. Про це повідомляється на вебсайті міськради з посиланням на департамент економічного розвитку. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Конкурс проводиться Київською Туристичною Асоціацією та ГС Visit Ukraine за підтримки держави. Лауреатами премії стають номінанти, які формують та удосконалюють туристичну сферу в країні. А номінації розроблені для підтримки та розвитку туризму в Україні у різних напрямках: “Найкращий природний парк”, “Доступний туризм. Безбар’єрна культура”, “Туристичний гід”, “Амбасадор #мандруйУкраїною” та інші. З повним переліком номінацій можна ознайомитись на сайті Ukrainian Tourism Awards. У номінацію, де представлений Миколаїв, були запрошені представники українських міст та селищ, які активно розвивали туризм у регіоні, за допомогою культурних заходів, нових туристичних локацій тощо, а також де туристичний потік суттєво зріс за останній рік. У номінації “Місто мого серця” 25 претендентів на премію, серед яких: Тернопіль, Чернівці, Львів, Умань, Вінниця, Одеса та багато інших.

Проголосувати за “Місто свого серця” може кожен, зареєструвавшись на сайті премії. На даний момент із суттєвим відривом лідирує Запоріжжя. Церемонія нагородження запланована на 17 грудня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.