Понеділок, 15 Квітня, 2024

Для миколаївської системи “Безпечне місто” планують придбати відеокамери

Для миколаївської системи “Безпечне місто” планують  придбати додаткові камери для відеоспостереження. Далі на mykolaiv-future.

Про це стало відомо 11 січня під час засідання постійної депутатської комісії Миколаївської міської ради, передає видання “Никвести”

Про заплановану закупівлю відеокамер народним обранцям повідомив начальник відділу стандартизації і запровадження електронного керування  Дмитро Канарський. За його словами буде закуплено 220 відеокамер. Вже визначено 176 місць для їх встановлення. 

Також Дмитро Канарський розповів, що в Миколаєві в системі “Безпечне місто” вже нараховується 120 камер. І це не рахуючи школи і дитячі садочки. Проте, система передбачає, що в Миколаєві повинно працювати 450 камер відеоспостереження. Вже розроблено графік установки. Всі камери встановлюватимуть у чотири черги. Всі роботи планують завершити за два роки, тобто одна-дві черги на рік. Також начальник відділу запровадження електронного керування зазначив, що якби не зрив тендерів на закупівлю серверів, то вс роботи завершили б у минулому році. Озвучив і суми, які витратили на ці роботи. У минулому році з виділених на “Безпечне місто” семи з половиною мільйонів гривень вдалось  освоїти лише три мільйони шістсот тисяч гривень. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.