Субота, 25 Травня, 2024

Немає межі для краси тіла

У всі часи, навіть в найдавніші, і жінки, і чоловіки намагалися прикрасити себе. У сучасному світі прикраси використовуються для різних частин тіла: для брів, для губ, для пупка, для носа і т. Д. Ці прикраси мають свої особливості в залежності від того, для якої частини тіла вони призначені.

Пірсинг для носа – особливий вид прикрас. Сережки для пірсингу можуть бути із золота і срібла, з камінням і без них, з оригінальним дизайном і прості.

Особливості прикрас для носа

Основною особливістю сережок для носа є те, що виготовляються вони тільки з дорогоцінних металів – золота і срібла. Це благородні метали, які не викликають алергію, а срібло володіє ще і бактерицидний ефект.

Наступна особливість – це форма. Виріб хоч і називається однаково з прикрасою для вух – сережка, але за формою кардинально відрізняється. Якщо сережки для вух знаходяться часто в вільному русі, форма вух мало значить для носіння прикраси, то сережка для носа по формі повинна відповідати частини тіла, для якої призначена.

Конструкція сережки для пірсингу носа повинна обов’язково враховувати кут проколу, його глибину, відстань між отворами: вхідним і вихідним (іншими словами, товщину крил носа), вага, декор і т.д. Серьга повинна ідеально підходити за цими параметрами, щоб не створювати загрозу здоров’ю людини. Адже в разі невідповідності вона може натирати, тиснути і викликати іншого роду дискомфорт у свого носія.

За розміром сережки для носа бувають різні: епатажні великі, середнього розміру (підходять усім), маленькі (для скромних і вишуканих смаків).

Найчастіше проколюють одну ніздрю або носову перегородку над верхньою губою. Тому найпопулярнішими суржиком для носа є кільця (іноді півкільця) і гвоздики. Буває, використовуються штанги, лабрета і накрутки, адже проколюють і інші частини носа: перенісся, кінчик носа. Може використовуватися комбіноване проколювання.

У дизайнерських розробках сережок для носа використовуються дорогоцінні й напівкоштовні камені. Найдорожчим прикрасою, звичайно ж, буде прикраса з діамантом. Якщо присутній цей камінь, то сама форма буде скромною, щоб не відволікати увагу від переливів diamont.

Срібні прикраси зі срібла та його сплавів для різних частин тіла представлені в каталозі магазина «Сильверс» за адресою silvers.in.ua.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.