Вівторок, 28 Травня, 2024

НЕФКО оголосила тендер на реконструкцію котельні на Херсонському шосе за пів мільйона євро

У Миколаєві стартує процес реалізації проекту з реконструкції насосно-підкачувальної станції на Херсонському шосе. Північна екологічна фінансова корпорація ( далі НЕФКО) вже оголосила тендер на оформлення проектно-кошторисної документації та проведення експертизи під котельню потужністю 4,5 МВт, повідомляє  видання “mykolaiv-future.com”.

Відповідно до проекту, у Інгульському районі міста буде модернізовано систему теплопостачання. Для цього збудують сучасну котельню, яка може працювати одразу на двох видах палива: природному газі та біомасі. Займатися реалізацією проекту НЕФКО буде миколаївський Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій.  Вартість оновлення системи опалення складає пів мільйона євро. З них 300 тисяч буде надано безповоротно в якості грантових коштів від Північної екологічної фінансової корпорації. 

Тендер на виконання відповідних робіт компанія НЕФКО оголосила 23 листопада. Підтвердження участі всі бажаючі мають надіслати до 8 грудня, а тендерні пропозиція представити до 12 січня 2021 року. Реалізувати проект планують також у дуже стислі терміни. З 15 березня по 15 липня 2021 року підрядник повинен виконати роботи з газовими котлами, а обладнання для роботи на біомасі мають встановити до 15 вересня. Нова котельня має бути введена в експлуатацію вже наступного опалювального сезону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.