Неділя, 26 Травня, 2024

Миколаїв взяв кредит на ремонт доріг у розмірі 150 млн. гривень

Рішенням сесії Миколаївської міської ради від 19 серпня 2021 року було схвалено оформлення кредиту у розмірі 150 мільйонів гривень на проведення ремонтних робіт дорожнього покриття у місті. Таким чином, останній етап для отримання коштів був пройдений. Далі на mykolaiv-future.

Переможцем конкурсу серед банків, що виявили бажання видати кредит місту, став «Банк Восток» з кредитною пропозицією 150 млн. гривень під 11,75% річних.

Голос «за» віддали 30 депутатів із 43 присутніх, «проти» – 1 голос, 11 – утрималися від голосування.

Голос «проти» віддав В. Чайка, уточнивши, що для ремонту доріг у місті потрібно значно більше коштів, ніж сума, що вказана у договорі, а також про необхідність формування списку тих ділянок, які будуть відремонтовані за рахунок кредитних коштів.

Т. Домбровська, лідерка миколаївської фракції «Слуга народу», також прокоментувала рішення про кредит. Вона повідомила, що процентна ставка, що запропонував банк, досить висока, і на обслуговування такого кредиту буде витрачатися більш ніж 17,5 мільйонів гривень щорічно.

Нагадаємо, що голосування про кредит на ремонт дорожнього покриття вже проводили на сесії міської ради 30 липня, проти тоді голосів для прийняття рішення було недостатньо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.