Неділя, 26 Травня, 2024

Жіноча термобілизна для літнього та зимового туризму, спортивних занять та походів

Термобілизна на прилавках наших магазинів з’явилася нещодавно. Проте за рахунок своїх позитивних властивостей та високого рівня комфорту для людини в процесі носіння, в Україні термобілизна для жінок та чоловіків має високий попит. Головна особливість справжньої якісної термобілизни полягає в тому, що вона шиється за особливою безшовною, технологією з унікальних за властивостями матеріалів.

Це двошарова білизна, внутрішній шар якого виконаний з тканин полімерного складу, а тканина зовнішнього шару характеризується пористою структурою, яка легко виводить зайву вологу, що накопичується, на наступний шар одягу. Термобілизна забезпечує необхідний рівень теплоізоляції та повітрообміну, воно дуже еластично і приємно сидить на тілі, створюючи високий ступінь комфорту.

Термофутболка Terra Incognita Borea

Які функції та особливості є у термобілизни для жінок

Жіноча термобілизна мало чим відрізняється від своїх аналогів, призначених для чоловіків, але деяка різниця між ними все ж таки існує. Особливості термобілизни для жінок обумовлені вирішенням найбільш актуальних для них завдань.

Боротьба з переохолодженням

Жіночий організм більш вразливий до холоду, тому швидше переохолоджується, ніж чоловічий, що може призвести до різних простудних захворювань, запалення легень. Термобілизна, що зберігає тепло, не дозволить переохолодитися організму жінки, оскільки в основі матеріалу, з якого його шиють, головним компонентом є шерсть. Саме за рахунок вовняної основи створюється теплий повітряний прошарок, що зігріває тіло жінки в найсильніші морози і на пронизливому вітрі.

Якісний повітрообмін

Теплі речі, які ми звикли одягати на себе в зимовий період, щільними шарами прилягають одна до одної та до тіла жінки, порушуючи повітрообмін. Зимова жіноча термобілизна, ціна якої доступна для всіх верств населення, виготовляється із застосуванням натуральних матеріалів, що дихають. Така білизна не лише зігріє, а й підтримає необхідний рівень повітрообміну, що вкрай важливо для здоров’я жінки та її шкіри, особливо в зимовий час.

Виведення надлишків вологи

Існує кілька видів термобілизни для жінок. Так, зимовий комплект, виготовлений із вовни, зігріє жінку в зимову холоднечу. Для літнього періоду та активних занять спортом призначений інший вид термобілизни, основною функцією якого є відведення вологи від тіла. Таку білизну виготовляють із синтетичних матеріалів, що дихають, здатних пропускати вологу тільки в одному напрямку, перешкоджаючи її зворотному проникненню.

Літня жіноча термобілизна сприяє ефективному відведенню вологи від тіла жінки, дозволяючи йому залишатися абсолютно сухим. Така білизна підвищує рівень комфорту під час занять спортом або пробіжок, що дозволяє уникнути застуди за рахунок своєї двошарової структури. Перший шар, виготовлений із спеціального синтетичного матеріалу, виводить вологу назовні, другий шар складається з натуральної основи, що захищає жіноче тіло від переохолодження.

Краса та естетика

Для будь-якої жінки, незалежно від віку, питання краси та естетики при виборі одягу є пріоритетним. Зимова/літня термобілизна, виготовлена з тонких, м’яких і еластичних матеріалів, що щільно облягає фігуру, буде справно виконувати свою функцію, залишаючись абсолютно непоміченою під основним одягом. Крім того, термобілизна як утяжка вже має чимало шанувальниць, які на власному досвіді знають, як зробити фігуру стрункою, а талію вужчою.

Де в Україні можна придбати термобілизну для жінок?

Якісна та доступна за вартістю термобілизна, виготовлена з флісу, вовни, синтетики та комбінації цих матеріалів, пропонує до покупки своїм чарівним покупцям інтернет-магазин Terra Incognita. В асортименті наших товарів ви знайдете різні вироби термобілизни:

  • м’які та тонкі футболки;
  • облягаючі та комфортні штани;
  • термошорти, що стягують;
  • термобілизна у комплекті;
  • маски.

Ми пропонуємо купити в Києві жіночу термобілизну з доставкою по всій Україні. У нас представлена якісна продукція найпопулярніших у нашій країні вітчизняних та закордонних торгових марок— Accapi, Commandor, Dynafit, Fjord Nansen, Lasting, Marson, Montane, Picture, Organic, Smart Wool, Terra Incognita, Tramp (Естонія) та ін.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.