Вівторок, 28 Травня, 2024

Універсальний та продуктивний помічник: робот-пилосос для вашого будинку

Хто любить прибирання? У зайнятої людини мало вільного часу. Проте хоча б раз на тиждень потрібно пилососити килими, протирати пил, забиратися під ліжка і шафи, щоб вигребти дитячі іграшки, що звідти закотилися, і зібрати шерсть домашнього вихованця. Але сьогодні левову частку робіт із прибирання може звалити на свої тендітні плечі автоматична новинка.

Бажаєте більше часу проводити із сім’єю? У такому випадку потрібно купити робот пилосос, який замість вас буде пилососити килими і збирати пил у найнедоступніших місцях під диванами та книжковими етажерками. Звичайно ж, на 100 відсотків замінити людину він не здатний. Зате у вашому будинку завжди пануватимуть чистота і порядок.

Історія розвитку пилососів та роботів-пилососів

Пилосос – пристрій, який використовує повітряний потік для збирання пилу та сміття з поверхні. Перший пилосос був винайдений в 1869 році в США і являв собою велику коробку на колесах, яка підключалася до вітряка або коня. 1901 року з’явився перший електричний пилосос. А 1907 року американець Джеймс Спенглер винайшов перший портативний пилосос, який можна було нести на плечі.

Робот-пилосос – це наступний виток еволюції у сфері гаджетів для клінінгу. Перший робот-пилосос був створений 1996 року шведською компанією Electrolux і називався Trilobite. Він не відрізнявся потужністю та інтелектуальними здібностями. З того часу роботи-пилососи стали розумнішими, потужнішими та функціональнішими. Вони можуть використовувати камери, лазери або лідари для створення карти приміщення, підключатися до смартфонів або голосових помічників для керування та налаштування, підтримують функції вологого та сухого прибирання, самодіагностики та очищення.

Як вибрати ідеальний пристрій для дому?

Робот-пилосос може стати чудовим помічником для підтримки чистоти в будинку без зайвих витрат часу та сил. В інтернет-магазині “Цитрус” зацікавлений покупець знайде кілька десятків моделей пилососів за ціною від 3 до 50 тисяч гривень. Тут вам запропонують продукцію провідних брендів:

  • ECOVACS;
  • RoboRock;
  • Dreame;
  • Rowenta;
  • Xiaomi та інших відомих компаній.

Однак, щоб вибрати відповідну модель, потрібно враховувати декілька критеріїв:

  1. Енергоефективність

Робот-пилосос працює від акумулятора, який визначає його час роботи та заряджання. Чим більша ємність акумулятора, тим довше робот зможе прибирати без перерви. Зазвичай час роботи становить від 60 до 180 хвилин, а час заряджання – від 2 до 6 годин. Також важливо, щоб робот міг самостійно повертатися на базу для заряджання, коли рівень заряду стає низьким.

  1. Функціональність

Автоматичний прибиральник повинен мати достатню потужність всмоктування, щоб справлятися з різними типами забруднень: пил, волосся, крихти, пісок тощо. Також він повинен мати потрібну щітку для різних типів підлоги: ламінат, паркет, килим, плитка і т.д. Деякі моделі можуть автоматично регулювати потужність і вибирати тип щітки в залежності від поверхні. Крім того, пристрій повинен мати різні режими збирання: автоматичний, точковий, по краях, за розкладом тощо.

  1. Дизайн

Робот-пилосос повинен бути компактним та легким, щоб легко переміщатися по кімнаті та проникати під меблі. Також він має бути низьким, щоб не застрягти під диванами чи ліжками. Колір та форма робота-пилососа залежать від вашого смаку та стилю інтер’єру. Ви можете вибрати круглий або квадратний, чорний чи білий, глянсовий чи матовий прилад для клінінгу.

  1. Довговічність

Робот-пилосос повинен бути виготовлений з якісних матеріалів, які не піддаються подряпинам, сколам або деформації. Захист від падіння зі сходів або зіткнення зі стінами та меблями також є важливим критерієм. Для цього пристрій оснащують спеціальними датчиками: антипадіння, антизіткнення, антизаплутування. А корпус від зіткнень захищає бампер.

  1. Ціна

Робот-пилосос – не найдешевший пристрій для дому. Його ціна може змінюватись від трьох до 50 тисяч гривень залежно від виробника, моделі та функцій. Однак не варто купувати найдорожчий чи найдешевший робот-пилосос. Важливо вибрати той, який відповідає вашим потребам та бюджету та побажанням. В інтернет-магазині “Цитрус” онлайн-консультанти завжди готові допомогти з вибором оптимального пристрою під ваші запити та фінансові можливості. У тому числі є можливість оформлення безвідсоткової розстрочки прямо на сайті або в мобільному додатку “Цитрус”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.