Субота, 25 Травня, 2024

Тканинні ролети як сучасне рішення для захисту та оформлення вікон

Напевно, багато хто пам’ятає, як на український ринок буквально “увірвалися” жалюзі. Ці нехитрі пластмасові смужечки, пов’язані між собою ниткою, були справжньою мрією багатьох господинь. Та що там господинь! Жалюзі прикрашали вікна не лише будинків, а й офісів. На той момент це вважалося справжньою розкішшю та ознакою гарного смаку.

Однак часи змінюються, і на зміну колишнім трендам приходять нові, не менш актуальні тенденції.

Так, на сьогоднішній день жалюзі вважаються вже чимось неактуальним і застарілим. На їхню зміну давно прийшли тканеві ролети на вікна, які є сучасним та стильним варіантом.

Про вироби

Варто почати з того, що тканеві ролети відрізняються високим рівнем надійності та якості. Ці вироби відмінно захищають від сонця, а також є оригінальним доповненням інтер’єру.

Саме завдяки простоті та автентичності таких ролетів можна досягти того самого шарму віконного оформлення.

Кріплення ролетів може проводитися із зовнішнього боку отвору, але найчастіше вони монтуються на саму раму. Такий спосіб встановлення допомагає значно розширити кімнату візуально.

Асортимент

Якщо говорити про сучасний асортимент тканевих ролетів, то варто зазначити, що він неймовірно широкий, і здатний задовольнити навіть найвибагливіших споживачів.

Однак серед усієї різноманітності таких виробів цілком справедливо виділити ті, що виготовлені з природних матеріалів. В основі останніх лежать рослинні волокна. І це, в свою чергу, призводить до того, що полотняна структура забезпечує вільну циркуляцію повітря. Тому навіть невеликий вітерець зможе створити відчуття прохолоди.

Матеріали

Важливо зазначити, що сьогоднішні технології дозволяють не тільки вибрати колірну гаму тканини, але й матеріал, з якого будуть виготовлені ролети.

Зокрема, ми говоримо про:

  • поліестероль (він є кращим варіантом, тому що йому властиві: практичність, гіпоалергенність, антистатичність, довговічність, естетичний зовнішній вигляд);
  • бавовну та льон (вони, як відомо, відносяться до екологічно безпечних тканин; однак, їх експлуатаційний термін набагато менший).

Про переваги

Ще одним не менш важливим аспектом є переваги, якими відрізняються тканеві ролети.

Так, мова йде про:

  1. простоту установки;
  2. компактність;
  3. безпеку;
  4. великий вибір.

Таким чином, тканеві ролети є найкращим вибором для стильного та безпечного оформлення вікон, яке також здатне забезпечити вам якісний та ефективний захист від сонячних променів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.