П’ятниця, 21 Червня, 2024

Спецтехніка: все про ківш для зерна та сипучих матеріалів

Зернові ківші є незамінним інструментом під час жнив, збирання та зберігання врожаю в сільському господарстві. Вони дозволяють ефективно та швидко завантажувати зерно з полів до транспортних засобів або зберігальних приміщень, що допомагає забезпечити максимальний врожай та оптимальні умови зберігання. 

У сільському господарстві зерновий ківш забезпечує ефективну роботу на складах та терміналах, де зерно потрібно вантажити, вивантажувати та переміщувати для подальшої переробки та експорту.

Оптимальний об’єм зернового ковша залежить від різних факторів, включаючи обсяг робіт, тип зернових культур, а також вимоги до завантаження та переміщення матеріалів. Щоб купити у Миколаєві ківш для зерна – заходьте на сайт «Пак-Трейд».

Зерновий ківш

Спецобладнання ківш зерновий використовується для підняття та переміщення великих мас та обсягів сипучих матеріалів, у тому числі — у сфері сільського господарства (завантаження/розвантаження зернових культур, овочів та фруктів). Надійність, міцність, легкість та висока зносостійкість забезпечуються запатентованою конструкцією ковша. 

Це незамінний інструмент для перевезення та зберігання зерна у силосі. Він має посилену конструкцію, що забезпечує довгу і надійну експлуатацію. Внутрішні ребра жорсткості додатково зміцнюють конструкцію та  запобігають пошкодженню ківшів при зіткненні з важкими матеріалами.

Особливою рисою цих ківшів є плоске дно, що дозволяє ківшу краще набирати однорідні матеріали. Це забезпечує більш ефективне навантаження та перевезення зерна, а також запобігає його розсипанню під час перевезення.

Обʼєм ківша визначає, скільки зерна ви можете завантажити, вивантажити та перевезти за один раз. Обʼєм ковша залежить від його розмірів, таких як довжина, ширина та висота. Також він залежить від щільності зерна, яке ви перевозите. Чим більший обсяг ківша, тим більше зерна ви можете перевозити, але тим більше вага та габарити ківша, що може впливати на продуктивність та керування навантажувачем.

Щелепний ківш

Серед великої кількості модифікацій ковшового обладнання особливе місце посідає ківш зерновий щелепний на навантажувач. Багатофункціональність такого пристрою обумовлена ​​особливостями конструкції, які дозволяють робити 5 операцій – захоплення, навантаження та розвантаження, планування, дозування. Таким чином, ківш успішно використовується як бульдозерний відвал та гідрозахоплення, замінює вузькоспеціалізовані вантажний, грейферний та скреперний ківші.

Він застосовується для навантаження та розвантаження різних матеріалів, таких як:

  • ґрунт, пісок, каміння, щебінь, будівельні матеріали та інші вантажі;
  • виїмки ґрунту при будівництві котлованів, ям, траншей та інших обʼєктів;
  • укладання ґрунту для створення рівних поверхонь перед подальшими будівельними роботами;
  • збирання будівельного сміття, рециклювання відходів, перероблювання сипких матеріалів, сортування матеріалів на складах.

Він має посилену конструкцію, що дозволяє витримувати інтенсивні навантаження та більш тривалу експлуатацію без пошкоджень та зносу, а також шляхом збільшеної міцності та можливості роботи з важкими матеріалами, забезпечує швидке та ефективне виконання поставлених завдань.

Як працює це обладнання?

Робота полягає в підйомі зерна на необхідну висоту та його подачі в технологічне обладнання. Після включення приводу починає обертатися приводний барабан, який призводить стрічку в рух. Зерно рухається самопливом із бункера в ківші через прохідне вікно, перетин якого регулюється шибером. Зерно наповнює ківші, а стрічка піднімає наповнені ківші до голівки. У верхній точці головки ківші перевертаються, а вміст розвантажується в розвантажувальний лоток. 

Мінімальна кількість перекидання зерна на розвантаженні забезпечується за рахунок багатьох моментів:

  • розвантаження ківшів здійснюється гравітаційним, а не в відцентровому режимі;
  • ківші мають бічні, напрямні стінки, що перешкоджають перекиданню;
  • падіння зерен поза лотком запобігає шиберу, який забезпечує мінімальну відстань між лотком і ківшем, який опускається вниз.

На сайті «Пак-Трейд» можна купити ківші українського виробництва, які пройшли випробування в будівельній, комунальній, дорожньо-будівельній, гірничодобувній галузі, які успішно працюють не лише в Україні, а й за кордоном.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.