П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Купівля та продаж криптовалюти: розбір основних методів

Одне з перших питань, з яким стикаються трейдери, де краще купити криптовалюту. Представники крипторинка можуть вибрати один із кількох варіантів, орієнтуючись на ключові цілі. Сьогодні представлено багато різних способів, що підбираються в залежності від поставленої мети. Нижче розібрано основні методики того, де купити криптовалюту, щоб це було вигідно, швидко та безпечно.

Обмінники

Принцип роботи таких сервісів аналогічний до того, як функціонують стандартні валютні обмінники. Найбільше цей метод відповідає цифровим активам, які займають ключові позиції рейтингу капіталізації. Придбання передбачає зручну оплату, але обов’язково супроводжується комісією. Основні поради для тих, хто планує купувати криптовалюту через обмінники:

  • Вибирайте найкращі та перевірені сервіси, керуючись, наприклад, моніторинговим списком BestChange.
  • Один із найвигідніших варіантів оплати – через банк та платіжні системи банків, але стежте за розміром комісії, оскільки вона може змінюватись в залежності від системи.

Не скрізь при роботі з обмінниками потрібна авторизація, але вона може надавати доступ до накопичувальної або бонусної системи.

Як купити крипту на біржі

Оптимальний варіант для тих, хто планує і надалі займатися трейдерською діяльністю та іншими операціями. Біржу рекомендується вибирати для своїх цілей, орієнтуючись на функціонал, можливості, кредитне плече (якщо необхідно), види торгівлі. Інші особливості роботи з криптобіржами:

  • Заходьте на майданчики через офіційну адресу сервісу.
  • Для розподілу ризиків портфель активів постійно доповнюйте та комплектуйте різними коінами. Ще один варіант і заробітку, і зниження ризику робота відразу на двох біржах. Така система дає можливість також заробляти різниці курсу різних ресурсах.
  • Якщо у вас недостатньо знань, використовуйте демо-рахунок, щоб оцінити весь функціонал. Також намагайтесь відстежувати аналітику.

Популярний варіант – працювати із торговим ботом. Якщо ви не знаєте, як краще і де можна купити криптовалюту, то він підбере потрібну стратегію для цього. Під час роботи з криптобіржами також будуть комісії. Але при цьому ви можете вибрати ресурс за показником, який буде оптимальним для вас.

Також популярністю користуються Р2Р-платформи. Цей варіант гарантує простоту та зручність придбання. Єдиний мінус – обмежений функціонал проти біржами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.