Четвер, 25 Липня, 2024

Шафи

Визначення шафи як предмета для зберігання одягу звучить банально та побито, але від цього суть даного виду меблів не змінюється. Якісна та в міру містка шафа – річ у будинку незамінна. Але, як відомо, комусь і цілою гардеробною буде мало, а в деяких усі речі можна вмістити в одну валізу. Саме з цієї причини на сучасному меблевому ринку представлена величезна кількість різних шаф. Так, тільки в інтернет-магазині КупіСтул у розділі шафи ви знайдете понад півтисячі товарів! А зрозуміти, як не загубитися в цій різноманітності видів шаф, і є наше поточне завдання.

Шафи та їх основні види

Всі шафи можна розділити на кілька основних категорій – залежно від місця їх використання:

 • у спальні та переважно встановлюються шафи для одягу;
 • у вітальні найчастіше бачимо книжкові шафи і шафи вітрини, які виконують функцію декоративного елемента;
 • у передпокої поряд з вішалками використовуються шафи для зберігання верхнього одягу, сумок та парасольок;
 • шафи для кухні та їдальні – це, головним чином, буфети для зберігання посуду та сервізів;
 • у кабінеті поряд із традиційною книжковою шафою встановлюють спеціальні шафи для документів.

Якщо ж говорити про конструкційні особливості, то шафи поділяються на три основні типи:

 • Орна шафа. У певному сенсі це класика меблевого жанру, яка має своїх прихильників. Для маленьких приміщень купують одностулкові та двостулкові шафи, для більш просторих кімнат використовуються місткі екземпляри з трьома або чотирма стулками.
 • Шафа купе. Шафа та ліжко – найчастіше цими двома предметами і обмежуються меблі в спальні. Особливо це стосується невеликих приміщень. Якщо ви володар крихітної спальні, то шафа-купе з розсувними дверима – ваш варіант. Втім, для просторих спалень і віталень також набувають сучасних шаф-купе, адже вони дуже зручні у використанні, а красиво оформлені фасади стануть окрасою будь-якої кімнати.
 • Шафа-пенал. Універсальний тип меблів, який з однаковим успіхом може використовуватися в передпокої, кухні та навіть в офісному приміщенні. Компактні розміри дозволяють розташувати шафу-пенал там, де не поміститься стандартна широка модель. Шафи-пенали можуть мати повністю закритий фасад або комбіновані, тобто з відкритими нішами.

Переваги використання шаф

Відомо, що шафи – це не єдині меблі, призначені для зберігання одягу, паперів та інших предметів. Є ще комоди, стелажі та різноманітні тумбочки. Далі розглянемо, які переваги мають шафи в порівнянні з іншими видами меблів:

 • Економія простору. Шафи допомагають максимально ефективно використовувати простір у приміщенні. Вбудовані шафи та шафи з різними полицями, ящиками та вішалками дозволяють вмістити більше речей на невеликій площі.
 • Зручне зберігання. Шафи не лише допоможуть приховати речі від очей сторонніх, а й сприяють підтримці ладу в будинку. Крім того, вони захищають речі від пилу, світла та інших зовнішніх впливів.
 • Декоративні функції. Шафи можуть також бути декоративним елементом інтер’єру. Сучасні шафи виготовляються з якісних матеріалів, мають різні дизайни та способи покриття фасадів.
 • Функціональність. Залежно від типу шафи він може мати спеціалізовані функції. Наприклад, буфет може використовуватися для зберігання посуду та одночасно служити поверхнею для сервірування.
 • Зберігання цінних предметів: Шафи забезпечують безпечне та надійне місце для зберігання дорогоцінних речей, запобігаючи їх втраті або пошкодженню. Деякі шафи можуть мати приховані відділення, які роблять їх надійнішими.
 • Розмежування простору. У деяких випадках шафи можна використовувати для розмежування простору у великих приміщеннях, створюючи окремі зони.

Запрошуємо вас відвідати сайт інтернет-магазину КупіСтул, у нас ви знайдете саме ту шафу, яка стане ідеальним доповненням інтер’єру. Але головне – наші меблі зроблять ваше життя комфортнішим!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.