Субота, 25 Травня, 2024

Концепція інтер’єру офісу

Грамотне облаштування офісного приміщення несе величезне значення для компанії, яка впевнено та успішно розвивається. Підготовлений проект має враховувати всі деталі, включаючи ергономічні особливості та стильові рішення, а також передачу клієнтам загальної концепції фірми. Якщо мети виконати всі ці завдання, рекомендуємо замовити дизайн офісу у професіоналів своєї справи – студії дизайну інтер’єрів «New Design». Досвідчені фахівці готові виявити індивідуальний підхід до кожного проекту, врахувати всі побажання клієнта та виконати роботу у чітко обумовлені терміни.

Планування: визначення зон

Дизайн-проект інтер’єру офісу розробляється на підставі обраної замовником концепції. Серед найпоширеніших виділяються три:

  • Коридорно-кабінетний. Це офіс закритого типу, де наявний простір поділяється на кабінети, переговорні приміщення, конференц-зали, підсобки тощо. Даний формат є стандартним в організації робочих місць, де керівництво дотримується чіткої ієрархії. Також до такої концепції вдаються в тих випадках, коли приміщення під офіс є старою типовою радянською будівлею.
  • Open Space. Організація відкритого простору властива сучасним компаніям, які придбали або орендували приміщення в нових будівлях або бізнес-центрах. Ключовими аспектами оформлення в цьому випадку стане максимальний простір, для зручності розділений спеціальними перегородками. Від цього колектив перебуває у постійної комунікації один з одним.
  • Змішана концепції. З назви стає зрозуміло, що це свого роду компромісне рішення між двома вищезгаданими концепціями. Цей формат – найпоширеніший вибір облаштування інтер’єру, оскільки дозволяє гармонійно поєднувати класичний та ноу-хау підходи.

Також у процесі не варто забувати приділяти увагу корисним дрібницям, які внесуть в інтер’єр певну особливість. Йдеться про стильний годинник, плакати з мотиваційними цитатами, живими рослинами, а також місця для демонстрації дипломів, грамот та нагородних сертифікатів, якими було нагороджено компанію.

Який тип планування вибрати

Не існує однозначно правильної відповіді на це питання, оскільки все залежить як від діяльності фірми, так і від самого приміщення, за яким потрібно розробляти проект.

Але це вкотре доводить, що до цієї роботи не можна підходити з позиції дилетанта. Щоб і керівник, і штат підлеглих приходили в офіс із задоволенням, а в робочих місцях було враховано всі деталі, організацію інтер’єру необхідно довіряти професіоналам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.