Субота, 25 Травня, 2024

Духовка з НВЧ: мікрохвильова піч не потрібна

Велика кількість побутової техніки на невеликій кухні може викликати серйозний дискомфорт: електрочайники, варильні поверхні, духові шафи, мультиварки, соковитискачі, електром’ясорубки, кухонні комбайни та інші прилади захаращують простір. Одне з рішень, які допомагають вирішувати подібні проблеми, – поєднання кількох пристроїв в одному. Як приклад – електрична духова шафа з НВЧ.

Як це працює

Дуже просто: духова шафа з НВЧ, що вбудовується, поєднує в собі класичну духовку з нагрівальними елементами і магнетрон мікрохвильової печі, який гріє пишу за рахунок високочастотних коливань.

Сьогодні подібні духовки виробляють більшість відомих брендів і, звичайно, кожен з них має свої особливості. У каталозі українського інтернет-магазину Stylus.ua найбільшою популярністю користуються духові шафи з НВЧ Samsung, Siemens, Bosch.

Samsung

Модель NQ50J3530BB має робочий об’єм 50 літрів. Цього цілком достатньо для сім’ї із 3-5 осіб. Духовка забезпечена 20 режимами нагріву для приготування різних страв, випічки або розморожування продуктів. Завдяки висоті 45,4 см вона відноситься до класу компактних духовок, що вбудовуються, і буде оптимальна для невеликої кухні. Це проста зрозуміла модель з механічним керуванням та захистом від дітей. Максимальна температура готування – 230 градусів Цельсія.

Siemens

Електричну духову шафу Siemens CM633GBS1 можна сміливо віднести до категорії преміальних кухонних приладів. За компактних розмірів він вміє дуже багато:

  • температура готування – від 30 до 275 градусів;
  • 14 режимів нагріву, у тому числі особливий 4D-нагрів, який дозволяє досягти гранично рівномірного розподілу тепла по всій камері об’ємом 45 літрів;
  • функція НВЧ;
  • конвекція;
  • готування на пару;
  • гриль;
  • потрійний склопакет дверей (зовнішня поверхня залишається холодною та втрати тепла всередині камери зведені до мінімуму).

Крім того ця модель із простим механічним керуванням має захист від дітей та захисне автовідключення.

Bosch

Bosch CMG633BB1. Відомий своєю технологічністю бренд і на цей раз опинився на висоті. Головна особливість даної духовки – сенсорне управління, яке перетворює готування на простий та приємний процес. Іншими словами, інженери німецької компанії навчили цю духову шафу думати за вас.

Духовка підійде для сім’ї із дітьми. У ній, як і в двох попередніх моделях, є спеціальний замок, який уберігає малюків від зіткнення з гарячими поверхнями. Цікава особливість – можливість приготування одразу кількох страв з різними температурними режимами. На відміну від Siemens, тут немає можливості готувати на пару (всі інші функції є), але передбачене автоматичне закриття дверей – ще одне рішення на користь безпеки.

Всі духовки можна детально вивчити на сайті Stylus.ua і, звичайно, вибір не обмежується цими трьома моделями. У каталозі магазину представлені духовки п’ятдесяти відомих брендів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.