Вівторок, 28 Травня, 2024

Як сарай на околиці: миколаївці розкритикували колір фасаду та якість робіт з реконструкції шахового клубу

У Миколаєві триває реконструкція обласного дитячо-юнацького шахового клубу на Флотському бульварі. Співробітники та вихованці чекали на неї протягом довгого часу, адже у 2017 тут обвалилася стеля. Займатися у приміщенні стало просто небезпечно, воно потребувало капітального ремонту. Масштабну реконструкцію розпочали ще два роки тому. Здачу об’єкту постійно переносили і от, нарешті, роботи вийшли на фінішну пряму, повідомляє “mykolaiv-future.com.ua”.

Миколаївці розкритикували новий колір фасаду та якість робіт з реконструкції шахового клубу

Нещодавно віце-президент Федерації шахів у Миколаївській області Дмитро Горощенко побував на місці подій та розповів, як відбувається реконструкція клубу. На об’єкті одночасно працює техніка та близько 15-20 робітників. Вони проводять монтаж електрики, комунікацій та виконують інші завдання. 

Зовні фасад вже практично готовий і, навіть, пофарбований яскравою блакитною фарбою. Зважаючи на те, що нині вся будівля огороджена високим будівельним парканом, вибір кольору неабияк спантеличив миколаївців. Частина з них підтверджувала, що композиція загалом виглядає не дуже гармонійно, інші ж називали все це несмаком та сараєм на околиці, а не гордістю в центрі міста. 

“Колір фасаду виглядає погано. Можливо варто ще раз переговорити з архітектором? Погляньте уважно зі сторони. Ну зовсім не виглядає, як сарай на околиці…”, – заявив Володимир Гуллер. 

Чимало активістів та просто небайдужих городян наполягають, що синій колір однозначно потрібно змінювати, адже він псує весь вигляд будівлі. З цією думкою погодилася і голова Миколаївської обласної ради минулого скликання Вікторія Москаленко. 

“Так за проект тільки більше 1 млн грн. УКБ (Управління капітального будівництва, – ред) завіряло, що колір буде іншим”, – заявила Вікторія Москаленко. 

Чимало питань викликає і якість проведення інших робіт. Зокрема монтаж електрики та системи кондиціонування. Вимикачі у санвузлі знаходяться на висоті близько півтора метри, тож молодші діти повинні будуть прикласти чимало зусиль, щоб дотягнутися. Проте варто зауважити, що представлені Дмитром Горощенко фото демонструють лише проміжний результат робіт, в кінцевому варіанті можливі ще удосконалення. 

Вартість реконструкції перевищує 12 млн грн

Варто зауважити, що масштабна реконструкція обласного шахового клубу обійшлася більше 12 млн грн. Управління капітального будівництва підписало договір на проведення робіт вартістю 12,375 млн грн  з компанією «Південьбуд Миколаїв ЛТД». ЇЇ було визнано переможцем тендеру, який проводився через систему державних закупівель Prozorro. При цьому дана пропозиція була далеко не найвигіднішою. У торгах також приймали участь ТОВ “Житлорембуд – Ніка” з пропозицією 11, 6 млн грн і ТОВ “Южспецмонтаж” за 12,2 млн грн. Проте ці пропозиції було відхилено, через невідповідність тендерним вимогам. За роботу взялись “Південьбуд Миколаїв ЛТД”. 

Минулого року поліція почала розслідування можливого розкрадання фінансів, виділених на реконструкцію шахового клубу. Відповідні підозри неодноразово озвучував колишній голова ОДА Олександр Стаднік.

Нагадаємо, що Миколаївський шаховий клуб було створено в 1999 році. Він влаштувався в приміщенні колишнього радіовузла. Фактично це був особняк пастора лютеранської церкви.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.