Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Миколаєві з’явиться новий мурал

Новий мурал прикрасить стіни будівлі на перехресті вулиць Адміральська та Набережна. Такий подарунок місту на честь його 232-річчя зробили учасники бізнес-платформи «МрійДій». Така інформація була розміщена на сторінці платформи у соцмережі Інстаграм. Далі на mykolaiv-future.

автор фото С.Вовк

Мурал складається з двох частин. Автором мурала, став В’ячеслав Балабаев, досить відомий своїми графіті-роботами у Миколаєві. На одному фрагменті муралу зображені авіаносець та перший фрегат “Святий Миколай”, виготовлені і спущені на воду на Миколаївському ЧСЗ. На другій частині муралу, за задумом, будуть зображені шахові фігури, що мабуть, є відсилкою до відреставрованого і відкритого до Дня незалежності Обласного шахового клубу. Окрім малюнків, на мурал вже нанесена дата заснування Миколаєва, буде нанесений логотип платформи «МрійДій» і дата її заснування, а також бренд-логотип міста Миколаїв «Місто на хвилі».

На даний момент роботи знаходяться на фінальній стадії, представити його городянам обіцяли вже найближчим часом. 

Нагадаємо, «МрійДій» – бізнес-платформа, яка об’єднала підприємців та просто ініціативних миколаївців, метою яких є реалізація проектів з благоустрою міста та підвищення його інвестиційної привабливості.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.