Неділя, 26 Травня, 2024

У мерії зазначили про можливість створення ЦНАП із РАЦСом на місці багатостраждальної “Іскри”

Будівля миколаївського кінотеатру “Істра”, що знаходиться у мікрорайоні Ліски, можуть реконструювати та переобладнати у Центр надання адміністративних послуг та урочисту залу для шлюбних церемоній. Про цю ідею розповів Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру у соціальних мережах 12-го серпня, пише mykolaiv-future.com.ua.

Як відомо, вже тривалий час будівля, де колись знаходився кінотеатр “Іскра”, перебуває у покинутому стані. Будівля розбита та розграбована тп потребує капітального ремонту. Близько 10 років тому надходила пропозиція переобладнати будівлю та віддати її під Миколаївську обласну філармонію. У зв’язку з цим, об’єкт навіть був переданий з комунальної власності міста у комунальну власність Миколаївській обласній раді. Проте, питання так і залишилось невирішеним. Тепер, мер пропонує залучити гранти та за рахунок цих коштів привести “Істру” до ладу.

На думку міського голови, з будівлі “Іскри”, після проведення ремонтних робіт, вийде сучасний двоповерховий ЦНАП, а також там буде розміщуватися ще одна урочиста зала для шлюбних церемоній. За фінансовою допомогою мер пропонує звернутися до фонду USAID. У тій самій трансляції мер зазначив, що повна концепція проекту передбачає також і реконструкцію парку поблизу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.