Вівторок, 28 Травня, 2024

У центрі Миколаєва “Мрій Дій” встановили нові арт-об’єкти

У Миколаєві продовжують приводити до ладу центр міста та головну площу. Цими вихідними платформа “Мрій Дій” втілила в життя ще один проект з благоустрою Соборної площі. На зеленій зоні встановили оригінальні  та різнобарвні фігури. Процес встановлення нових арт-об’єктів показав координатор “Мрій Дій” Максим Бревда, пише mykolaiv-future.com.ua.

Варто зауважити, що встановлення фігур почалося ще 19 вересня. Їх привезли на авто та вивантажували спеціальним краном. Один з членів команди Микола Услов повідомив, що весь процес від задуму до його втілення в життя зайняв цілих вісім місяців. Була задіяна велика кількість учасників, а фінансувався проект в тому числі і за рахунок вкладу небайдужих городян. На офіційному сайті платформи зазначено, що загальна сума збору на проект складала 534 тисячі гривень. З них вдалось зібрати 261 тисячу.

У перелік витрат увійшло виготовлення самих фігур – 209 тисяч, будівельні роботи – 160 тисяч та електричні роботи – 165 тисяч гривень. У кінцевому варіанті всі арт-об’єкти повинні бути підсвічені, так само, як і локація по периметру. Для того, щоб вандали не змогли пошкодити конструкцію, фігури приварювали до спеціальної основи. 

Варто зауважити, що даний арт-об’єкт є відображенням внутрішнього стану людини, її думок та почуттів. Хоча об’єкт ще офіційно не відкрили та не завершили всі роботи, але він вже викликав бурхливе обговорення та цікавість серед миколаївців. Деяким місцевим мешканцям подобається новий та свіжий погляд від активістів, адже у місті подібних скульптур ще не було. Більш консервативні городяни не розуміють ідеї, проте лише час може показати, чи готові миколаївці до сучасного мистецтва. 

Встановлення різнокольорових скульптур, що несуть глибокий підтекст не нова ідея. Подібні арт-об’єкти вже встановлено в Одесі та у Кропивницькому, а також у Європі. Вони користуються величезною популярністю серед туристів та місцевих мешканців. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.