Вівторок, 21 Травня, 2024

Шукаємо оригінальні запчастини до автомобіля з допомогою VIN-коду: поради миколаївцям

Ремонт автомобіля потребує пошуку лише оригінальних запчастин, адже від цього залежить безпека дорожнього руху та довговічність вашої машини. Дуже часто автосервіси нехтують оригінальними запчастинами і натомість пропонують клієнтам більш доступний варіант запчастини, мотивуючи такий вибір тим, що так буде дешевше для клієнта.

Водночас найкраще і найоптимальніше рішення для миколаївців – це переглянути каталог запчастин по він коду і підібрати запчастини, призначені для вашої моделі автомобіля.

Що це за код і де він вказаний?

VIN-код називають єдиним точним способом підібрати оригінальні запчастини до автомобіля. Його, як правило, вказують в технічному паспорті автомобілів, а також на деталях кузова автомобіля. Цей код складається з сімнадцяти цифр – це номер шассі (кузова або ж рами), а також з латинських літер.

За цим кодом можна знайти різні оригінальні запчастини для автомобіля:

  • Запчастини для ходової;
  • Запчастини силового агрегату;
  • Електрозапчастини для авто;
  • Запчастини для кузова.

Таким чином, за допомогою цього коду можна легко підібрати будь-який тип запчастини для автомобіля, головна перевага якої буде те, що вона є оригінальною, а відтак – найбільш надійною.

Варто зауважити, що цифри в коді розділені на спеціальні окремі групи, які несуть певне інформаційне навантаження. Так, до прикладу, перші символи позначають всесвітній індекс виробника, наступні кілька цифр позначають описову частину, а наприкінці – цифри, які позначають частину, яка відрізняє деталь. До прикладу, код заводу виробника. Решта цифр позначають серійний номер автомобіля.

Замовити оригінальні запчастини для автомобіля, не виходячи з дому

В наші дні не треба їздити містом у пошуках оригінальних запчастини за ідентифікаційним кодом автомобіля – достатньо просто увімкнути домашній комп’ютер або ж відкрити браузер на вашому гаджеті і ввести у відповідну комірку цифри та латинські літери. Система сайту japan-cars.com.ua допоможе швидко та легко знайти необхідні запчастини і замовити їх для ремонту вашого автомобіля.

Дуже зручно, що під час пошуку оригінальної запчастини у вас будуть окремо демонструвати дешевші аналоги необхідних запчастин. Таким чином, підбираючи оригінальні надійні запчастини для автомобіля, ви не тільки гарантовано знайдете надійні деталі до машини, а й зможете заощадити кошти на ремонті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.