Вівторок, 28 Травня, 2024

Об’їзній дорозі у Миколаєві – бути!

Під час традиційного прямого ефіру у соціальних мережах, мер Миколаєва повідомив, що у Корабельному та Миколаївському районах цього року почнеться будівництво бетонної об’їзної дороги. Далі на mykolaiv-future.

Нова «бетонка» буде пролягати від села Шевченкове по трасі М-14 аж до Корабельного району. Це дозволить розвантажити пр-т Богоявленський, оскільки вантажний транспорт, що їде до портів, не буде заїжджати на проспект.

На даному етапі, фінальна частина проекту знаходиться у розробці, невдовзі буде оголошений тендер. Підготовчі роботи на ділянці від траси, що веде на Херсон, у сторону Корабельного району вже розпочаті.

Нагадаємо, що проблема вантажного транспорту є дуже актуальною для Миколаєва. Окрім того, що перевантажені фури розбивають дороги у місті, у сезон збору врожаю, через їх кількість утворюється велика кількість заторів на дорогах міста. Для того, аби покращити ситуацію, пропонується декілька варіантів вирішення питання: будівництво об’їздних шляхів напряму у порти міста, аби вантажівки не перевантажували вулиці міста, будівництво «відстійників» для фур на в’їздах до міста, щоб розвантажити під’їзні шляхи до міста від скупчення вантажівок під час дії температурних обмежень на в’їзд, будівництво міні-відстійників у безпосередній близькості до портів за кошти зацікавлених інвесторів. Тендер на проектні роботи з будівництва «відстійників» вже оголошений.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.