Вівторок, 28 Травня, 2024

Мешканці будинків на Намиві скаржаться: вікна у під’їзді поміняли, але вибірково

Мешканка будинку на Намиві, розташованого по вул. Озерна 12, повідомила, що в будинку було проведено заміну вікон та дверей за державною програмою тепломодернізації. Однак вікна замінили вибірково, залишивши без заміни стояк вікон (9 штук). Звернення такого змісту було розміщено у групі Contact Center при Миколаївській міськраді у Фейсбуці. Детальніше на mykolaiv-future.

У зверненні мешканка зазначила, що заміна вийшла «оригінальна», адже всього за 70 см від цього віконного стояка замінили двері на металопластикові. Відповідно, мешканка будинку припустила, що не помітити це було неможливо. Вона зазначила, що через такий недоліком, програма енергоефективності втрачає свій сенс.

«Ми люди модні, стиль хайтек та лофт приймаємо, але в цьому випадку просимо виправити цей казус», – резюмувала мешканка.

Варто зазначити, що у коментарях відгукнулися мешканці інших будинків, де було замінено вікна та встановлено двері за програмою тепломодернізації. Вони вказують, що крім того, що в їхніх будинках також проведена вибіркова заміна вікон, є й інші недоліки: після установки відкоси залишаються розбитими, мешканцям доводиться ремонтувати їх власним коштом, а навколо дверей залишені щілини.

Раніше, в ефірі шоу «Битва за місто» віце-мер Миколаєва Дмитро Лазарєв згадував про те, що мешканці багатьох будинків після заміни вікон приводили до ладу відкоси своїм коштом. На його думку, такого не повинно бути, а місто зобов’язане компенсувати миколаївцям витрати на ремонт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.