Субота, 25 Травня, 2024

Замазєєва анонсувала нові міжнародні рейси з аеропорту Миколаєва

Голова облради Ганна Замазєєва пообіцяла, що проблеми фінансування КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» буде вирішено вже найближчим часом. Частину грошей готова надати держава. Долю аеропорту з Ганною Замазєєвою обговорили у програмі «Доброго вечора» на ТРК «НІС-ТВ», пише mykolaiv-future.com.ua.

Замазєєва розповіла, що невдовзі, орієнтовно протягом одного місяця, відновлять польоти внутрішні рейси «Миколаїв-Київ», переговори з цього приводу вже ведуться. Також вона заявила, що в Миколаївському аеропорту будуть відкриті два нові міжнародні напрями, які стануть унікальними для всього Південної України: аналогічних маршрутів поки що немає ні в Одесі, ні в Херсоні. Які саме напрями готують для Миколаївського аеропорту, вона замовчала, назвавши цю подію «приємним сюрпризом». Однак, аби дійти до цих приємних моментів, необхідно відновити роботу наявних рейсів та їх наповненість. Замазєєва поділилася, що з питань фінансування аеропорту облраді доводиться щомісяця «викручуватися». На даний момент велику підтримку надала держава.

Чиновниця погодилася з ведучим, що необхідно проаналізувати ефективність роботи попереднього керівника аеропорту для того, щоб уникнути помилок і зберегти фінанси.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.