Субота, 25 Травня, 2024

Як миколаївцям нараховуватимуть житлові субсидії

У Миколаєві розпочався опалювальний сезон, тож містяни все частіше згадують про оформлення субсидій. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Як повідомила в програмі “Радіодень” начальниця відділу державної допомоги департаменту соціальної допомоги населенню Миколаївської ОДА Ольга Челенко, нарахування субсидій розпочалось ще з першого жовтня. 

Проте, опалювальний сезон розпочався на місяць пізніше. Тож миколаївці хвилюються, чи не вплине це на нарахування житлових субсидій. В департаменті запевняють, що хвилюватись не треба. 

“Взагалі субсидія призначається на рік – з травня по квітень. Розрахована вона на два періоди – на неопалювальний період – з травня по вересень. Та опалювальний період – з жовтня по квітень”, – зазначила Ольга Челенко. 

Тому час пуску тепла в будинки миколаївців на нарахування субсидій не впливає. За словами чиновниці, всім, хто мав субсидію в неопалювальний період на рівні нуля, в жовтні зробили перерахунки. Також, цим жителям субсидию вже призначили. Кошти на виплати на рахунки Миколаївської області вже надійшли. Вже за кілька днів департаменти соціального захисту населення почнуть виплати житлових субсидій. 

“Органи соціального захисту населення здійснюють призначення громадянам субсидій до 25 числа кожного місяця. Ми, як департамент Миколаївської ОДА, акумулюємо на своєму рівні заявку щодо потреби в коштах та відправляємо на Мінсоцполітики, які вже потім спускаються на Миколаївську область. Субсидія за жовтень нараховується в жовтні, але кошти надійшли в листопаді”, – розповіла Ольга Челенко. 

Нагадаємо, що з 1 жовтня нинішнього року змінився механізм надання субсидій. Тепер вони надаватимуться лише готівкою. 

На сьогодні за отриманням ції соціальної допомоги від держави звернулось 40 тисяч господарств. Але, як очікують в обласному департаменті соцзахисту населення, з початком опалювального сезону ця цифра збільшиться майже вдвічі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.