Вівторок, 28 Травня, 2024

У Миколаєві заради будівництва нового ЖК хочуть знести скейт-парк та памп-трек

Заради будівництва нового житлового комплексу можуть знести скейт-парк та памп-трек на Херсонському шосе, які були облаштовані у рамках програми “Громадський бюджет”. Про це повідомив депутат міськради Максим Коваленко на своїй сторінці у Фейсбуці. Далі на mykolaiv-future.

Коваленко поділився, які події відбувалися зі сквером із 2008 року. Він описує, що 14 років тому зелену зону віддали приватному бізнесу під забудову. Зону огородили парканом та вирубали всі дерева. Проте планам забудовника, з якихось причин, не судилося збутися. Наступні 10 років колишній сквер стояв у занедбаному стані, пні від зрубаних дерев забудовник не викорчував.

2018 року в історії стався новий виток. Місцеві жителі звернулися до міськради, після чого оренду забудовнику скасували. Наступні кілька років активісти зайнялися облагородженням території колишнього скверу. За бюджетні кошти міської програми там було організовано urban-парк. За словами депутата Коваленка, проєкти сумою в кілька мільйонів гривень планувалися до реалізації у urban-парку на Херсонському шосе й у 2022 році.

Тепер же доля вже реалізованого проєкту перебуває під загрозою: Верховний суд скасував рішення міськради про відмову продовження оренди забудовнику. Тож компанія-забудовник звернулася до влади із проханням знести urban-парк. Таким чином, Миколаїв може позбутися облаштованого коштом міського бюджету скверу.

Депутат Коваленко висловив упевненість, що миколаївці боротимуться за сквер не лише за допомогою постів у мережі, а й можуть висловити активну громадянську позицію у разі потреби.

Нагадаємо, раніше на місці скейт-парку на Херсонському шосе була зелена зона, яка стала занедбаною з часом. З ініціативи місцевих жителів вона була облагороджена: художники намалювали мурал, організували скейт-парк, а згодом там з’явився і памп-трек.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.