Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві розповіли хто і як контролює якість міських доріг

У Миколаєві за якістю доріг слідкуватиме спеціальна “Будівельна лабораторія”. Про це під час брифінгу розповів директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю Миколаївського міськвиконкому Андрій Єрмолаєв. Далі на mykolaiv-future.

“Будівельна лабораторія” – фірма, з якою місто уклало договір, на сьогодні єдина має можливість контролювати якість доріг. Знайти підрядника, який би виконував ці роботи, вимагав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Адже, місто вже не вперше платить за ремонт дорожнього покриття, який потім виявляється неякісним. 

Фірма “Будівельна лабораторія” єдина в Миколаєві, яка має сертифікат на виконання цих робіт. Її фахівці перевірятимуть як товщину дорожнього покриття, так і якість асфальтобетонної суміші. 

Зазначимо, перевірки миколаївських відремонтованих доріг розпочались ще з 12 листопада. За 10 дні взяли 10 проб асфальту. Перевіряли об’єкти, де за ремонт місто заплатило загалом майже шість мільйонів гривень. Кошти сплачені, а от якість виконаних робіт за результатами перевірок залишає бажати кращого. На сьогодні вже перевірили новий асфальт на вулицях: 8-го Березня, Білій, Лєскова, Курортній та провулку Колективному. 

“У половині випадків  реальна товщина покриття не відповідала проєктній. Частину листів за результатами обстеження вже направили замовникам”, – розповів Андрій Єрмолаєв. 

До речІ, 21 і 22 листопада підрядник, який несумлінно поставився до асфальтування міських доріг, вже переробляв неякісну роботу. Тож влада сподівається, що після такого контролю, підрядники будуть робити асфальтування більш якісно. 

Зараз перевіряючі контролюють лише товщину асфальту. Але незабаром почнуться перевірки якості асфальтобетонної суміші. Вартість кожної проби нового асфальту коштує від двох до восьми тисяч гривень. Все залежить від розміру шматка асфальту, який взяли на пробу. 

Про результати подальших перевірок в Департаменті внутрішнього фінансового контролю Миколаївського міськвиконкому пообіцяли інформувати в соцмережах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.