Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві назвали дату, коли почнуть будувати відстійник для фур

Стало відомо, коли в Миколаєві почнуть будувати відстійник для вантажівок. Далі на mykolaiv-future.

Про це 12 січня на пресконференції повідомив керівник Служби автомобільних доріг в  Миколаївській області Олександр Антощук, розповідає видання “НикВести”.  

Планується, що роботи з будівництва відстійника розпочнуться вже в травні  нинішнього року. Розташують об’єкт поряд з трасою М-14, неподалік від мікрорайону Матвіївка. 

За словами очільника САД, зараз проєкт проходить експертизу. Адже, відстійник, це не просто заасфальтований майданчик, де зупинятимуться вантажні автомобілі. Проєктом передбачається  капітальний ремонт ділянки дороги, де буде побудований відстійник, а також облаштування існуючої транспортної розв’язки.  В Службі автомобільних доріг Миколаївської області очікують, що експертизу  отримають вже в лютому. Також, щоб відкрити фінансування проєкту, САД подала всі необхідні документи до “Укравтодору”. Хоча, як зазначив Олександр Антощук, терміни початку робіт можуть трохи зсунутись. Вплинути на це можуть технічні моменти. 

Як відомо, Миколаїв щороку потерпає від “нашестя” фур. Влiтку, через високу температуру вантажівки руйнують міські вулиці. Тож питання з відстійником  назріло давно. Проте, мешканці Матвіївки виступили проти будування цього об’єкта. Вони вважають, що на цій ділянці можна збудувати житло. Навіть відправили колективну скаргу до кабінету міністрів. 

Проте, ділянку під будівництво обласна рада САД все-таки виділила. Минулого року провели всі необхідні тендери. Орієнтовна вартість проєкту становить мільйон гривень. Планується, що територія відстійника буде вміщувати до 500 вантажівок і 100 легкових автомобілів. За умовами тендеру всі роботи повинні бути завершені в жовтні нинішнього року. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.