П’ятниця, 21 Червня, 2024

У ДЖКГ відзвітували про встановлення пандуса на Соборній – миколаївці “тролять”, дорікають та сміються

На офіційній сторінці Департаменту житлово-комунального господарства у мережі Фейсбук з’явився пост із інформацією, що на Соборній з’явився новий пандус, він веде до Каштанового сквера, пише mykolaiv-future.com.ua.

У пості згадується про важливість безбар’єрності та про те, що встановлення пандусів у місті продовжуватиметься. Згідно з інформацією у пості, пандус відповідає вимогам Державних будівельних норм, і тому скористатися ним зможуть і люди з інвалідністю, і батьки з дитячими візками, і люди, яким важко користуватися сходами. Нагадаємо, раніше на місце нового пандуса лежав щит з дощок.

У коментарях до посту відзначився і депутат міськради Юрій Степанець, пожартувавши, що приїде з рулеткою та шоломом, та перевірить на відповідність до норм.

Варто зазначити, що городяни неоднозначно відреагували на пост ДЖКГ, відразу ж відзначивши кілька недоліків встановленої конструкції: користувачі зазначили, що вигляд у пандуса неестетичний, він не вписується в загальну «архітектуру», логічніше було б зробити його з граніту, сітчаста поверхня пандусу може стати перешкодою, якщо, наприклад, пандусом вирішить скористатися жінка на підборах з дитячим візком, а металеві поручні будуть нагріватися сонцем у літню пору і замерзати – взимку. Користувачі також зазначили, що встановлення пандусу – не привід для «хвастощів».

Нагадаємо, трохи раніше депутат міськради Юрій Степанець виклав пост у ФБ, повідомивши, що травмувався, випавши з інвалідного крісла у центрі міста. Причиною цього стало недотримання основних норм доступності під час реконструкції тротуару.

Варто зазначити, що проблема безбар’єрності міського простору і справді дуже актуальна для Миколаєва. Проблеми з доступністю громадських місць виникають повсюдно, навіть у центрі міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.